Kas ir tās lietas, kuras rada vislielāko komfortu tikko dzimuša bērniņa mammai?

Aug 5, 2019 by

stāvlampasMirklis, kad ģimenē ienāk bērniņš ir lieliskākais un noteikti pats satraucošākais notikums ģimenes dzīvē. Īpaši satraucoši tas ir mirklī, kad piedzimst pirmais bērniņš. Dzīve sievietei izmainās pilnībā, dienas ritms tiek pielāgots jaundzimušajam un savas vajadzības apmierinātas tiek pēc bērniņa vajadzībām. Šajā posmā, kad pēkšņi viss mainās, nereti jaunajām māmiņām ir grūti uzreiz iejusties māmiņas lomā un ar visu tikt galā.

Veselīgi ir apzināties, ka ar visu nemaz nav jātiek vienai galā, un ja nepieciešams, ir jālūdz tuvāko cilvēku palīdzība un jāpadomā, kā vari sev atvieglot ikdienas ritējumu.

Pārtinamais galds

Šī ir lieta, kurai obligāti ir jābūt. Tev nav obligāti nepieciešama kumode. Tas var būt parasts galds, uz kura uzlikta cietā pārtinamā virsma. Galvenais, lai pārtinamā virsma būtu nepieciešamajā augstumā un lai Tev būtu iespējams ērti, nebojājot savu muguru, nomainīt bērniņam autiņbiksītes.

Barošanas stūrītis

Ja bērnu liec gulēt bērnam paredzētā gultiņā, tad barošanai Tev nepieciešams kāds jauks, omulīgs istabas stūris, kur netraucēti vari pabarot savu mazulīti, arī nakts stundās. Barošanas stūrī vajadzētu atrasties ērtam atpūtas krēslam, noteikti ar augsto atzveltni, barošanai piemērotiem spilveniem, mazam galdiņam, kur novietot Tev pašas nepieciešamākās lietas, kā, piemēram, mīļāko grāmatu, dvielīti un ūdeni. Kad plāno šo atpūtas vietu, tad palūko, lai netālu būtu elektrības rozete, kur varētu pievienot stāvlampas (sekot saitei) vadu. Stāvlampa būs labākais risinājums, lai Tu ar mazuli ērti varētu justies arī naktīs, ideālākais, ja šai lampai ir regulējams arī gaismas spilgtums.

Sadzīves tehnika

Ja finansiāli iespējams, tad krietni ērtāku Tavu māmiņas dzīvi padarīs mūsdienu sadzīves tehnika, piemēram, trauku mašīna, veļas mašīna ar žāvētāju, robotizētais putekļu sūcējs.

Atrodi domubiedrus

Atrodi sev draudzenes, ar kurām doties kopīgās pastaigās. Vēl labāk, ja arī viņām ir jaundzimušie, lai varētu kopā apspriest bērniņu panākumus un iegūt sajūtu, ka neesi šajā mirklī viena.

Ja pilsētā, kurā dzīvo piedāvā vingrošanas kopā ar zīdaiņiem, noteikti izmēģini, iegūsi ne tikai jaunas draudzenes, bet arī regulāri būs iemesls doties ārpus mājas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *