Katram pa ledusskapim

Jul 14, 2015 by

ledduskapjiPēdējās nedēļās pa radio gadās dzirdēt viena un tā paša tipa reklāmu – atlaides sadzīves tehnikai, ledusskapjiem, vasaras karstumā noder un tā tālāk. Jāatzīst, nekad neesmu ietekmējies no reklāmām – vienmēr šķitis, lēmumus, ko iegādāties un ko ne, esmu pieņēmis pats. Bet šoreiz, sāku ieklausīties – varbūt tiešām pēdējais laiks iegādāties jaunu ledusskapi! Un ja jau visur tādas atlaides un “nebijuši izdevīgi” piedāvājumi, tad labāku laiku šādam pirkumam neatrast. Protams, katram no mums gribas kaut ko ietaupīt – nopirkt labas kvalitātes preci, kas ilgi kalpos, tajā pašā laikā nepārmaksājot vai neizdodot astronomiskas summas.

Tātad – dodamies ledusskapja medībās. Un, tā kā ikdienā izvēlamies vienkāršākos un ērtākos veidus, kā kaut ko izdarīt, tad sākam ar medībām internetā. Interneta veikalu piedāvājums ir gana plašs, ērti pārskatāms, protams, arī izdevīgs. Un tā ir lieliska iespēja kā ērtākajā un ātrākajā veidā izskatīt, kas tad vispār ir dabūjams attiecīgajās prasību kategorijās. Pēc rūpīgiem meklējumiem – mans favorīts ir 220.lv. Iepatikās ātrā un vienkāršā meklēšanas sistēma lapas kreisajā pusē – ieklikšķini visus nepieciešamos parametrus un tev tiek piedāvāti atbilstošākie piedāvājumi. No tiem izvēlies, vai vismaz izskati kurš ko piedāvā.

Pēc kā parasti vērtējam – ok, būsim godīgi, viens no noteicošajiem ir cena. Katrs apzināmies savu finansiālo situāciju un saprotam, cik varam atļauties izdot par jaunu ledusskapi (vai nu uzreiz, vai ikmēneša maksājumos). Tad nu arī cenu kategorija ir būtiska. Tālāk, cik liels ir elektroenerģijas patēriņš. Nezinu, vai liela daļa aizdomājas par šādu faktoru, pirms lielākas sadzīves tehnikas iegādes, tomēr, tā kā ledusskapis ir ierīce, kas lielāko daļu laika ir pieslēgta pie elektrības, ir prātīgi izvēlēties kaut ko tādu, kas nepatērē ārkārtīgi daudz.  Ledusskapim energoefektivitātes pakāpi nosaka klase, kurā tas iedalīts – A+, A++ un A+++ – tās ir populārākās sastopamās, klase D, kur ledusskapis patērē visvairāk elektrības, maz kur vairs ir pieejama.

Kas vēl? Dažādas būtiskas detaļas – izmērs, lai varam jauniegūto ledusskapi ievietot savā virtuvē – arī te iespējas ir ierobežotas – izmēriem jābūt tieši tādiem, lai atbilstu konkrētajai virtuvei. Krāsa, saldētavas izmēri un atrašanās vieta jau ir katra individuālā izvēle. Visbeidzot dažādas papildus funkcijas, ko var piedāvāt tehnoloģiskā attīstība – Frost Free sistēma, LCD displejs, un vēl dažādas citas ekstras. Protams, ka gribam, lai jaunajam ledusskapim ir dažas tādas funkcijas, kas vecajam nav, jo tehnoloģijas iet uz priekšu, un mēs vēlamies doties tām līdz.

Lūk, šī varētu būt viena no stratēģijām, kā izvēlēties jaunu ledusskapi savai virtuvei, jo īpaši tagad, kad atlaides un izdevīgi piedāvājumi ir tik daudz sastopami. Izvēlamies, un – lai katram pa ledusskapim, kur karstā vasaras dienā atrast atvēsinošu saldējumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *