Ko jāzina pirms iegādāties smaržas?

Sep 24, 2013 by

Smerās pricekiller.lvNeatkarīgi no tā, Jūs gatavojaties vakaram, ko pavadīties lieliskā teātra izrādē vai vienkārši dosieties izbaudīt nakts dzīvi pilsētā, ir viens ļoti būtisks elements, kas izceļ jebkuru tērpu, attieksmi un rada personību, ko vienkārši nevar neievērot – ideālās smaržas. Parfimērija liek Jums justies labi un pārliecināti par sevi, paziņojot par Jūsu ierašanos pasākumā un pat aizejot no tā, jo cilvēki vienmēr atcerēsies gaumīgu aromātu.


Tieši parfimērija palīdz izskaidrot mūsu katra personību pat pilnīgam svešiniekam jau dažās sekundēs. Tieši šī un vēl daudzu citu iemeslu dēļ ir nepieciešams zināt, kā lai piemeklē savai personībai vispiemērotāko parfimēriju.

No kādiem elementiem sastāv smaržas?

 

Kad Jūs ejat iegādāties parfimēriju, Jūs redzat, ka smaržu elementi parasti ir diezgan universāli un uz tiem atsaucas diez gan daudzu saržu aromāti. Tieši tāpēc ir tik svarīgi zināt ko nozīmē katrs no elementiem, lai atrastu tieši savai personībai piemērotāko aromātu.

 

Ir trīs smaržu elementi:

  • Sākuma nots jeb „virsotne”;
  • Sirds nots;
  • Pamatnots jeb „beigu nots”.

 

Sākuma noti var sajust smaržas tikko izsmidzinot un tās rada pašu pirmo iespaidu. Sirds nots ir viduspunkts jeb īpaša smaržu harmonija, kas ir uztverama dažas minūtes pēc smaržu uzsmidzināšanas uz Jūsu ādas. Savukārt beigu nots izceļ aromāta raksturu un piešķir tam noturīgu niansi., kas atkarīga no smaržu koncentrācijas.

Jūsu specifiskā smarža jeb „”paraksts”

 

Pirms iegādāties parfimēriju, Jums vispirms ir jāzina kāda ir Jūsu pašu specifiskā smarža. Tā ir smarža, kuru veido unikāli ķīmiskie savienojumi un šī aromāta nav ne vienam citam ķermenim, tikai Jums. Pastāv ļoti daudzi faktori, kas nosaka, kas veido Jūsu specifisko jeb aromātu jeb Jūsu „parakstu”: Jūsu dzīvesveids; tas, vai esat lietojis kādus medikamentus; tas, ko Jūs ēdat; Jūsu ādas tips u.c. Tas nozīmē, ka parfimērija, kas smaržo vienkārši fantastiski uz kāda cita, uz Jums var smaržot pilnīgi savādāk. Mācība tajā, ka Jums nekad nevajadzētu iegādāties parfimēriju tikai vadoties pēc tā, kā tā smaržo uz kāda cita.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *