Kredīts auto iegādei internetā.

Feb 16, 2014 by

mogo.lv aizdevums pret auto ķīluTaupot laiku un naudu, dažādi pakalpojumu sniedzēji mums piedāvā interesantus veidus, kā agrāk tik pierastas lietas kā auto iegādi vai kredīta ņemšanu, kas bija iespējama tikai klātienē, saņemt 2x ātrāk ar interneta starpniecību. Lai piesaistītu klientus, uzņēmumiem, neatkarīgi no tā ar ko tie nodarbojas, ir jābūt inovatīviem un jāspēj sekot līdzi aktuālajām tirgus tendencēm. Dažādu kredītu piedāvājums gan banku, gan nebanku sektorā allaž ir vilinājis jaunus klientus, tādēļ ir izveidoti dažādi piedāvājumi, lai šos pakalpojumus var izmantot ātri un bez liekiem birokrātiskiem šķēršļiem.

Kā saņemt?

Kredīts auto iegādei ir pieejams vietnē Mogo.lv un to ir iespējams saņemt jau tajā pašā dienā, kad ir iesniegts kredīta ieteikums. Ja kredītkomisija ir apstiprinājusi klienta pieteikumu, tad klients par to tiek informēts un tālākais ir atkarīgs no pircēja un pārdevēja komunikācijas. Kredīts tiek pārskaitīts uz automašīnas pārdevēja kontu un fiziski šo naudu pircējs nemaz neredz. Pircējam ir jāsamaksā pārdevējam pirmā iemaksa par automašīnu 10% apmērā un kad tas izdarīts, pārdevējs pārreģistrē automašīnu uz jaunā īpašnieka vārda. drīz vien pēc tam mogo.lv pārskaita kredīta summu pārdevēja kontā un abi šķiras kā draugi.

Kas notiek tālāk?

Mogo.lv interneta vietnē ir iespēja izmantot kalkulatoru, lai aprēķinātu summu, kas ir nepieciešama pirmās iemaksas veikšanai, balstoties uz automašīnas cenu par kuru tā tiek tirgota. Turpat ir arī apskatāms kredīta apmaksas grafiks, turklāt aizdevējs piedāvā sākt atmaksu tikai no 3. mēneša, taču neviens neprotestēs, ja nauda tiks atmaksāta arī ātrāk. Tātad skaidrībai – automašīnas pārdevējam ar kredītu nekāda sakara nav, tikai tik daudz, cik nauda ir ieskaitīta viņa bankas kontā. Kredītu apmaksā automašīnas pircējs, kurš ir kredīta ņēmējs. Aizdevumu ir iespējams saņemt uz laiku no 3 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Ikmēneša maksājumā ietilpst gan kredīta summas dzēšana gan procentu maksa par aizdevuma piešķiršanu. Jo lielāks ir apmaksas termiņš, jo zemāks ir ikmēneša maksājums.

Priecīgu un prātīgu braukšanu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *