Kredīts pret auto ķīlu

Sep 22, 2013 by

mogo.lvIr iespējami dažādi risinājumi, kā iegūt papildus līdzekļus, kad tie nepieciešami. Daļu, protams, var aizdot kāds no pazīstamajiem, bet lielāku līdzekļu iegūšanai labāka izvēle ir kredīts pret auto ķīlu. Vienu no tādiem piedāvā Mogo, kas ar savu stabilo darbību ir pierādījis, ka var lieliski tikt galā ar dažādām klientu vēlmēm un nepieciešamībām. Tas ir pilnīgi droši, jo uzņēmums savā īpašumā nepatur ieķīlāto auto un līdz ar to klients var to izmantot tieši tāpat kā pirms kredīta saņemšanas. Tas ir ļoti labs risinājums tiem, kuriem nav plānots iegādāties jaunu auto, bet izmantot iegūto kredītu citām vajadzībām.

Galvenie nosacījumi kredīta saņemšanai

  • aizdevums ir pieejams personai, kura ir vismaz 18 gadus veca un ir oficiāli atzīta kā Latvijas Republikas iedzīvotājs;
  • uz personas vārda ir oficiāli reģistrēts transportlīdzeklis jau vismaz mēnesi iepriekš;
  • auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem un tam ir jābūt izietai tehniskajai apskatei, kas ir derīga vēl vismaz mēnesi, tādējādi pierādot tā braukšanai derīgo stāvokli;
  • papildus ir jāiegādājas OCTA apdrošināšana, ja vēl tādas nav vai arī KASKO, ja kredīts ir lielāks par 3500 Ls;
  • auto nedrīkst jau būt iekļauts kādā citā līzinga darījumā.

Paša kredīta noformēšana ir pārsteidzoši vienkārša. Mogo spēj piešķirt kredītu pret auto ķīlu jau vienas dienas laikā līdz pat 90% apmērā no novērtētās auto vērtības. Atmaksas termiņš, kas ir 3-60 mēnešu robežās, taču nepieciešamības gadījumā to var arī samazināt vai palielināt, tādējādi neuztraucoties par iespēju zaudēt auto. Tas nodrošina arī to, ka katrs var pēc iespējas labāk izmantot auto kredīta apmaksas laikā. Tā kā katrs dzīvo vienreiz, neviens nav tajā īsti ieinteresēts. Kopumā var aizņemties līdz pat 10000 Ls jeb 14228,72 EUR. Ir nepieciešams tikai aizpildīt pieteikumu, kas satur pamatinformāciju un kredīta atmaksas noteikumus, kuru daļu var klients izvēlēties sev labvēlīgākos. To var noformēt vien pāris minūšu laikā un jau aptuveni 30 minūšu laikā tiks dota atbilde. Aizpildīt pieprasījumu var arī telefoniski vai ierodoties klātienē. Tiešais kontakts var palīdzēt iegūt pēc iespējas labākas atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, un pie reizes arī noformēt līgumu, kas būs labvēlīgs abām pusēm. Interneta pieejamība sniedz iespēju saņemt kredītu ērti, neatkarīgi no tā, kurā Latvijas vietā cilvēks atrodas. Arī līguma parakstīšana var notikt ar moderno tehnoloģiju palīdzību. Tas ļauj ievērojami ietaupīt laiku un arī izdevumus, jo nav nepieciešas tik daudz formalitātes.

Mogo kredītam ir elastīgi nosacījumi, kurus var noteikt pats klients un neprasa daudz laika, lai saņemtu papildus ieguvumus. Nevienu arī neinteresē, kur tālāk šī nauda tiek izlietota, jo galvenais ir tikai ikmēneša maksājums, kas tiek veikts laikā. Pēc pēdējā tā veikšanas, ieķīlātais auto pāriet atpakaļ pilnā klienta īpašumā, līdz ar to saglabājot visu tā, kā tas bija pirms kredīta saņemšanas. Līdz ar to var secināt, ka izvēloties šādu kredīta aizdevuma veidu var tikai iegūt un nezaudēt neko ievērojamu, toties iegūtais ir tieši tas, kas katram nepieciešams.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *