Krievijas skeletonistu lielākie konkurenti būs latvieši, vācieši un kanādieši

Sep 22, 2013 by

soči 2014 skeletonsKrievijas daudzsološākais skeletonists Aleksandrs Tretjakovsintervijā ar sporta aģentūru „R-Sport” minēja, ka mājinieku sportistu lielākie konkurenti par godalgotām medaļām Soču Olimpiskajās spēlēs vīriešu skeletonā būs latvieši, vācieši un kanādieši.

Kā galveno konkurentu skeletonists Tretjakovs min latvieti Martinu Dukuru, kurš pēdējo gadu laikā ir kļuvis par pasaules labāko skeletonistu un ieguvis četrkārtēju Pasaules kausa īpašnieka titulu. Martins ieguvis arī divkārtēju pasaules un četrkārtēju Eiropas čempiona titulu, un Vankūveras Olimpiskajās spēlēs ieguvis sudraba medaļu. Krievijas sportists Tretjakovs norāda, ka Martins ir ļoti spēcīgs konkurents, bet ļoti daudzsološi rezultāti ir gaidāmi arī no viņa brāļa Tomasa Dukura.

Jāpiebilst, ka nesenajā pasaules čempionātā Aleksandram Tretjakovam izdevies pārspēt Martinu Dukuru, un sportists atzīst, ka šī uzvara devusi psiholoģisku pārliecību par sevi. 28 gadus vecais krievu skeletonists norāda, ka viņš kā prioritāti nekad neuzstāda kāda konkrēta pretinieka uzvarēšanu, bet Martina (sacensību favorīta) pārspēšana viņam devusi papildu pārliecību par savām spējām.

Tretjakovs teic, ka 2014.gada Soču Olimpiskajās spēlēs Krievijas skeletona izlasei nopietni pretinieki būs arī Vācijas un Kanādas pārstāvji, kas parasti uz sezonu galvenajām sacensībām ir ļoti labā formā.

Latvijas skeletona izlasei ir ļoti liels potenciāls sevi pierādīt Sočos un iegūt godalgotas vietas, jo brāļi Dukuri ir ļoti pieredzējuši un spēcīgi sportisti. Martins Dukurs pagājušās sezonas Pasaules kausa posmos ieguva astoņas no deviņām uzvarām, bet Tomass Dukurs uz pjedestāla kāpa četras no deviņām reizēm. Jāpiemin, ka Martinam Dukuram ir izdevies četras reizes pēc kārtas iegūt Eiropas čempiona titulu, bet Tomass Dukurs izcīnījis godalgoto trešo vietu.

Soču Olimpiskās spēles notiks no 2014.gada 7. līdz 23.februārim.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *