Kur iegūt savu Ziemassvētku eglīti?

Oct 18, 2017 by

Ziemassvētku eglītesZiemassvētku eglītes iegāde ir neatņemams process ikvienā ģimenē, tuvojoties Ziemassvētkiem. Tas rada svētku noskaņu ne tikai pašiem mazākajiem, bet arī lielajiem. Bet kur vislabāk iegūt savu Ziemassvētku eglīti? Kādas iespējas tiek piedāvātas Latvijā un kas kurā situācijā obligāti jāņem vērā – uzzināsi, ja turpināsi lasīt!

Iegādājies no tirgotājiem

Viens no populārākajiem veidiem, kā iegūt Ziemassvētku eglīti Latvijā, ir iepriekš nocirsta kociņa iegāde. Šāda veida eglītes iespējams visbiežāk iegādāties eglīšu plačos vai arī pie lielveikaliem. Tuvojoties svētkiem, eglīšu izvēle ir gana liela, tāpēc ikviens var atrast tieši viņam piemērotāko svētku eglīti.

Pirms iegādājies Ziemassvētku eglīti, tev noteikti nepieciešams pārliecināties no kuras audzētavas ir nācis konkrētais kociņš. Latvijā ir diezgan daudz krāpnieku, kuri uzdodas par eglīšu audzētājiem, lai gan eglītes ir ieguvuši nelikumīgā veidā. Ja uz Ziemassvētku eglītes ir norādīts marķējums no kuras audzētavas nāk konkrētā eglīte, tad tas liecina par to, ka šāda veida eglīti var iegādāties.

Noteikti nepieciešams pārliecināties arī par to, vai eglīte ir pirmā svaiguma. Par to var pārliecināties pavisam vienkārši, pataustot eglītes zarus. Ja pēc pataustīšanas tev rokās paliek egles skujas, tas nozīmē, ka tā nav pirmā svaiguma un šāda veida eglīte mājās neturēsies pārāk ilgu laiku.

Vēl viens populārs veids, protams, ir došanās uz mežu un eglītes iegūšana pašu spēkiem. Šajā gadījumā ir ļoti svarīgi ņemt vērā to, lai netiktu radīts bojājums dabai. Atceries arī to, ka Latvijas likums nosaka, ka iedzīvotāji drīkst nocirst tikai vienu eglīti, kā arī to drīkst darīt tikai Latvijas valsts mežos.

Ja mēģināsi tikt pie Ziemassvētku skaistules neatļautā vietā, tas var beigties ar naudas sodu, tāpēc šim procesam nepieciešams pieiet ar īpašu vērību, lai neradītu bojājumus dabai un sev.

Protams, vari iegādāties arī eglītes podiņos. Mūsdienās šis veids kļūst arvien populārāks. Tā ir iespēja iegādāties Ziemassvētku eglīti podiņā un pēc tam, kad beigušies svētki, vari šo eglīti pārstādīt, tādā veidā rūpējoties par dabu. Iegādājoties šāda veida eglīti noteikti nepieciešams pievērst uzmanību tam, lai eglīte ir kvalitatīva.

Un pats pēdējais veids, protams, ir mākslīgās Ziemassvētku egles iegāde. Šādu egļu piedāvājums Latvijā ir ļoti plašs un ikvienam ir iespēja iegādāties tieši viņam piemērotāko eglīti. To variācijas ir gana plašas, iespējams iegādāties gan klasiski zaļas eglītes, gan arī ļauties dažādiem eksperimentiem un iegādāties sarkanas, baltas vai sudraba eglītes, kuras noteikti lieliski iederēsies ikvienā mājoklī.

Šāda veida Ziemassvētku eglītes ir lielisks risinājums arī birojiem. Tas, protams, arī lielisks žests dabai, jo tādā veidā necirtīsi kociņus, bet gan izvēlēsies mākslīgu egli, kas spēj glabāties vairākus gadus! Lai kuru veidu tu izvēlētos, tu noteikti radīsi īpašu svētku sajūtu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *