Kurš ir labākais interneta veikals Latvijā?

Jun 13, 2013 by

Labākais interneta veikalsTie, kas labprātāk iepērkas interneta veikalos, noteikti ir pamanījuši cik Latvijā ir daudz gan specializētu, gan tādu interneta veikalu, kas piedāvā iegādāties visu ikdienai, mājai un izklaidei nepieciešamo. Parasti jau cilvēki dod priekšroku tam veikalam, kurā viņa meklētā prece ir pieejama par izdevīgāku cenu. Bet, ja gadījumā cenas īpaši neatšķiras, kā lai zina, kur labāka apkalpošana, kur kvalitatīvākas preces?

Jebkurš interneta veikals slavēs savus pakalpojumus un piedāvāto preču kvalitāti, jo mērķis taču ir piesaistīt pircējus. Šī iemesla dēļ vislabākais veids kā noteikt cik izdevīgi iepirkties konkrētajā veikalā parasti ir vienkārši palasot atsauksmes vai uzklausot draugu ieteikumus, kuri jau ir izmantojuši konkrētā veikala servisu. Taču vēl pārliecinošāks arguments ir Latvijas un starptautiska līmeņa apbalvojumi, kurus iegūst tikai labākie interneta veikali Latvijā.

Interneta veikalu līderis Latvijā – www.1a.lv

Interneta veikals www.1a.lv izceļas ne vien ar to, ka apgrozījuma ziņā ir lielākais veikals Latvijā, bet arī ar vairākām iegūtām balvām un atzinībām gan attiecībā uz preču kvalitāti, gan uz klientu apkalpošanas servisu. Vai kāds zina, ka HK Rīgas DINAMO ar nepieciešamo biroja un datortehniku vairākas sezonas nodrošināja tieši www.1a.lv? Papildus, www.1a.lv ieguvis arī virkni apbalvojumu un partera statusus no pasaulē pazīstamiem zīmoliem.

Interneta veikala www.1a.lv kvalitāti apstiprina:

  • Novērtējot augstos pārdošanas rezultātus un profesionāli apmācītās pārdevēju komandas kvalifikāciju, pasaulē vadošais procesoru ražotājs INTEL piešķīris interneta veikalam www.1a.lv zelta partnera statusu.
  • Datortehnikas ražotājs Asus ir novērtējis www.1a.lv augstos pārošanas rezultātus un sniegto pakalpojumu kvalitāti, piešķirot Asus PLATINIUM PARTNER statusu, kas ir ražotāja augstākais novērtējums.
  • Kopš 2011.gada Latvijas lielākais salīdzināšanas portāls salidzini.lv ir piešķīris interneta veikalam www.1a.lv kvalitātes zīmi „Salidzini.lv iesaka”, kas tiek piešķirta tikai interneta veikaliem ar visnevainojamāko reputāciju, augstiem standartiem klientu apkalpošanā un uzticamu informāciju par pārdodamajām precēm.

Nākošreiz, iepērkoties internetā, ir vērts pievērst uzmanību kādus sasniegumus un apbalvojumus ir saņēmis konkrētais interneta veikals. Tādējādi tiek garantēts, ka iepirkšanās būs droša, apkalpošana būs augstā līmenī un iegādātās preces savā cenu kategorijā būs labākās kvalitātes.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *