Laika ziņas internetā

Jul 24, 2013 by

Laika ziņasLaika ziņas internetā ir atrodamas visdažādākajos portālos. Regulāri laika ziņas publicē praktiski visu ziņu portāli, kā arī vairāki sociālie tīkli un dažādas mājas lapas, gan uzņēmumu, gan interešu grupu, gan citas. Protams, ir arī mājas lapas, kas īpaši izgatavotas laika ziņu sagatavošanai un publicēšanai.

Informācija katrā mājas lapā mēdz atšķirties. Citi publicē laika ziņas, kurās iekļauta tikai gaidāmā gaisa temperatūra, savukārt citos portālos atrodama daudz plašāka informācija, piemēram, vēja virziens un ātrums, nokrišņu daudzums un tamlīdzīgi dati. Lielākā daļa portālu publicē laika ziņas lielākajām Latvijas pilsētām, tomēr arī šajā sfērā katrs portāls ir izvēlējies sev ērtāko pilsētu skaitu, tas mēdz atšķirties.

Latvijas Vides, Ģeoloģijas un Meteoroloģijas centra mājas lapā tiek publicētas laika ziņas sešām dienām vairākām Latvijas pilsētām – Rīgai, Ventspilij, Liepājai, Stendei, Saldum, Rīgai, Bauskai, Skrīveriem, Priekuļiem, Rūjienai, Ainažiem, Madonai, Alūksnei, Zīlāniem, Rēzeknei un Daugavpilij. Tiek publicēta ne tikai gaidāmā gaisa temperatūra, bet arī mākoņu blīvums, nokrišņu daudzums un vēja virziens un ātrums.

Vienā no lielākajiem Latvijas ziņu portāliem Delfi ir atsevišķa laika ziņu sadaļa. Šeit tiek publicētas laika ziņas Ventspilij, Liepājai, Saldum, Rīgai, Bauskai, Daugavpilij, Rēzeknei, Madonai, Alūksnei un Valmierai. Laika ziņas tiek publicētas tuvākajām deviņām dienām. Bez gaidāmās temperatūras, iespējams aplūkot arī vēja virzienu un ātrumu un nokrišņu daudzumu.

Laika ziņas focus.lv ekrānšāviņš

Ziņu portāla focus.lv laika ziņu sadaļā ir pieejamas izsmeļošas laika ziņas visām Latvijas lielākajām pilsētām. Laika ziņās aplūkots gaidāmais laiks Rīgā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī. Visām pilsētām iespējams aplūkot laika ziņas tuvākajām piecām dienām. Portālā publicēta informācija par gaidāmo gaisa temperatūru, nokrišņu iespējamību un apmēru, kā arī vēja ātrumu un virzienu. Atšķirībā no laika ziņām citos ziņu portālos, focus.lv laika ziņu sadaļā publicēta arī informācija par mākoņu segas blīvumu, gaisa mitrumu, spiedienu un redzamību.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *