Lēcienu ar izpletni iegādāties vēl nekad nav bijis tik viegli!

May 27, 2013 by

Lēkšana ar izpletniGaiss ir neredzams, kas tad ir gaiss? Uz ielas, darba vietā, mājās ap mums ir gaiss. Bez šaubām, gaiss telpā, kurā mēs pavadām visu darba dienu, nav tāds, kāds tas ir uz ielas vai parkā, un vēl vairāk, tas nav salīdzināms ar gaisu kalnos, mežā, daba. Bet zinat, kur iespējams izbaudīt visdzidrāko un atmiņā paliekošāko gaisu? Tieši tā – lēcienā ar izpletni!

Kā iegādāties

Vai Jums šķiet, ka nav iespējams dažu minūšu laikā savā īpašumā saņemt iegādāto dāvanu? DāvanuServiss.lv ir gatavs lauzt šo stereotipu.

Izvēle

Meklējot konkrēto dāvanu noteikti padomājiet, kādam mērķim Jūs to dāvināsiet, kā arī cik cilvēkiem. DāvanuServiss.lv palīdzēs neapmaldīties izvēlē un atrast Jums vajadzīgo dāvanu. Ja esat izvēlējies iegādāties lēcienu ar izpletni, ir vērts padomāt, varbūt komplektā vēlaties iegādāties vēl kādu piedzīvojumu, piemēram, vakariņas 40 m virs zemes. Ja esat tematisku dāvanu piekritējs, tad lēciens ar izpletni un vakariņas gaisā  būs labākā izvēle, kā iepriecināt savus līdzcilvēkus.

Pirkuma iegāde

Interneta iepirkšanās priekšrocība ir tāda, ka Jums nevajadzēs pat iziet no mājas, lai dāvanu iegādātos. Tas vēl nekad nav bijis tik viegli. Jums atliek izvēlēties dāvanu, noformēt pirkumu, pārskaitot attiecīgo naudas summu uz DāvanuServiss.lv norādīto bankas kontu, un dāvana būs Jūsu īpašumā dažu minūšu laikā!

Saņemšana

DāvanuServiss.lv piedāvā vairākas iespējas, kā saņemt dāvanu pēc tās iegādes. Pirmais variants un visvienkāršākais – Jūs varat samaksāt par pirkumu un saņemt dāvanu sertifikātu savā e – pastā 2 min laikā PDF formātā. Jums atliks vien to izprintēt un dāvana būs gatava! Otrkārt, Jūs varat doties uz DāvanuServiss.lv saliņu veikalā Riga Plaza un saņemt dāvanu tur, nemaksājot par to ne santīma. Rīdziniekiem ir iespēja noformēt dāvanas piegādi ar kurjera palīdzību, kas Jums izmaksās Ls 3. Savukārt tiem, kam nav pieejams e-pasts un nedzīvo Rīgā, ir iespēja izmantot Latvijas pasta pakalpojumus par Ls 1. Katrā gadījumā, neatkarīgi, kuru saņemšanas veidu izvēlēsieties, dāvana būs klāt uz Jūsu norādīto adresi 2- 3 dienu laikā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *