Lētākais hostings Latvijā

Aug 20, 2013 by

Ļoti bieži gadās redzēt internetā reklāmas vai saņemt epasta piedāvājumus par “lētākajiem” produktiem un pakalpojumiem, tostarp par lētāko hostingu. Šobrīd Latvijā hostingu cenas ir kritušās salīdzinājumā ar laikiem, kad mājaslapas bija tikai elitāru uzņēmumu priekšrocība, bet vai hostingam ir jāmaksā tikpat cik vienam klaipam baltmaizes ?

letakais hostingsTestēšanas un intereses vadīts, esmu arī izmēģinājis Latvijā lētākos hostingus, kuru cena ir nieka Ls 0.75 / mēnesī, nenosakot ierobežojumus uz domēnu skaitu un piedāvājot arī ļoti lielu vietu uz cietā diska – Gb 20. Jāsaka, ka šajos lētākajos hostinga piedāvājumos slēpjas cits āķis – ja normālās hostinga kompānijās uz viena servera tiks izdalītas tik daudz vietas, lai mājaslapas darbotos ātri un bez problēmām, tad šo lēto hostingu kompānijas visbiežāk neņem to vērā, jo peļņai ir nepieciešams noteikts klientu skaits, bet tas cik viņi izvieto mājaslapas – nevienu īpaši neinteresē. Tāpat arī ir pārlieku lieli RAM ierobežojumi uz katru lietotāju, kas bieži vien pie gatavas mājaslapas jums atklāj, ka projektu varat pārnest uz citu hostingu, jo šis “lētais hostings” jums dod iespēju mājaslapu apmeklēt vienlaicīgi 10 cilvēkiem.

Reizēm otra lieta uz ko iekrīt lēto hostingu tīkotāji ir nesamērīgas papildus maksa par ikdienā nepieciešamām fīčām – piem., datubāze vai iespēja izvietot un .php failus.

Tātad izvēloties hostingu pēc cenu kritērija, pārdomājiet vai jūs par pakalpojumu nemaksājat par maz, jo ja tā ir, tad ar šo pakalpojumu noteikti kaut kas nav kārtībā un jums vajadzētu šo piedāvājumu pārdomāt vairākkārt.

Ja mēs ar lētu hostingu saprotam hostingu par ko mēs nepārmaksājam, bet saņemam augstvērtīgu pakalpojumu, tad lētākais hostings Latvijā varētu būt cenu robežās no Ls 3 par viena domēna izvietošanu un ap Ls 5 par 3-5 domēnu izvietošanu. Ja par hostingu jums mēnesī ir jāmaksā santīmi vai Ls 1, tad turpiniet meklēt tālāk.

Laba vieta, kur atrast sev atbilstošāko hostingu ir www.hostingureitings.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *