Lētas veļas mašīnas

May 24, 2013 by

Veļas mašīnasLabai veļas mašīnai nav noteikti jābūt dārgai. Iegādāties kvalitatīvu veļas mašīnu, kas godam ikdienā pildīs savu pienākumu, iespējams iegādāties, pat neiztērējot 200 latus. Vienas no kvalitatīvākajām veļas mašīnām salīdzinoši lētāko veļas mašīnu klāstā ir Beko ražotās veļas mašīnas. Beko ir Eiropā labi pazīstams, Turcijā bāzēts uzņēmums, kas nodarbojas ar sadzīves tehnikas un televizoru ražošanu. Eiropā labāk pazīstama ir Beko ražotā sadzīves tehnika, piemēram, ledusskapji un veļas mašīnas. Beko popularitāti ir ieguvis pateicoties zemajām cenām, bet nezaudējot preču kvalitāti un funkcionalitāti.

Veļas mašīna BEKO EV 5101 cena nav pat 150 lati, bet tā ir laba veļas mašīna ar A mazgāšanas klasi, A+ elektroenerģijas klasi un C centrifūgas klasi. Ar šo veļas mašīnu vienā paņēmienā varēsi izmazgāt piecus kilogramus veļas. Veļas mašīnai ir elektriskā vadība un piecpadsmit dažādas mazgāšanas programmas. Šīs veļas mašīnas enerģijas patēriņš ir 168 kWh gadā, savukārt ūdens patēriņš  – 9900 litri gadā, pieņemot, ka gada laikā veļas mašīna tiek lietota 220 reizes.

Arī veļas mašīna Beko EV-6103 pieder pie lētajām veļas mašīnām. Tās centrifūga darbojas ar 1000 apgriezieniem minūtē, veļas ietilpība ir seši kilogrami, kas nozīmē, ka šāda veļas mašīna derēs arī diezgan lielas ģimenes vajadzībām. Veļas mašīnai ir A + elektroenerģijas klase un 15 dažādas programmas, kas ļaus katram veļas veidam piemērot visvajadzīgāko mazgāšanas veidu.

Savukārt veļas mašīna BEKO WMB 51031 ir stilīga dizaina veļas mašīna, kas piemērota arī mazām telpām, jo tās dziļums ir tikai 45 centimetri. Veļas mašīnas ietilpība ir 5 kilogrami, savukārt C klases centrifūga darbojas ar 1000 apgriezieniem minūtē.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *