Lēti trimmeri tavas mājas skaistumam!

Jul 8, 2013 by

TrimmeriVisās tirdzniecības vietās ir plašs trimmeru piedāvājums. Trimmerus var iegādāties gan specializētos dārza tehnikas veikalos, gan lielveikalos, gan interneta veikalos. Trimmeri ir pieejami dažādās cenas, kas ir atkarīgas no trimmera veida, kvalitātes un veiktspējas.

Ja trimmeris ir nepieciešams liela apjoma ikdienas darbam, ir vērts iegādāties ļoti kvalitatīvu trimmeri ar augstu veiktspēju, bet, ja trimmeris ir nepieciešams tikai pāris reizes mēnesī, lai nopļautu zāli ap dārzā esošajām puķu dobēm, kokiem un krūmiem, kur pļaujmašīna netiek klāt, ir ieteicams apsvērt domu par kvalitatīva, taču lētāka trimmera iegādi. Ja darba apjoms nav liels, arī mazāk jaudīgs trimmeris ar to lieliski tiks galā.

Neiztērējot pat 20 latus, ir iespējams iegādāties pietiekoši kvalitatīvu trimmeri, kas palīdzēs uzturēt dārzu ideālā kārtībā. Piemēram, trimmeris zālei T&K 60002 250W nemaksā pat 14 latus, bet ir pietiekoši jaudīgs (jauda 250 W), lai ātri appļautu nelielus mauriņa gabalus. Appļaušanas platums ir 23 centimetri, kas ir pietiekoši neliela izmēra laukumiem.

Elektriskais trimmeris Sterwins 350 GT – 2 ir nedaudz jaudīgāks – tā jauda ir 350 W. Šī trimmera appļaušanas platums ir 25 centimetri. Trimmera virsbūve ir izgatavota no polipropilēna un tas sver 2.5 kilogramus. Viens no lielākajiem šī trimmera plusiem ir automātiskā vada padeve, kas atvieglos strādāšanu ar šo trimmeri.

Stilīgs dizains komplektā ar augstu veiktspēju piemīt elektriskajam trimmerim Rockwell RG8002. Šī trimmera jauda ir 350 W un appļaušanas platums 25 centimetri. Auklas maksimālais biezums ir 12 milimetri, apgriezienu skaits tukšgaitā – 11000. Trimmerim ir pusautomātiskā aukles padeve. Šis trimmeris ir ļoti viegls – tikai 1.8 kilogrami, tāpēc to būs ērti lietot nelielu dārza darbu veikšanai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *