Līdzsvara velosipēdi interneta veikalā 220.lv

Jun 30, 2013 by

Droši velosipēdiIr dažādas iespējas bērna pirmā velosipēda izvēlē – trīsritenītis, divritenis ar papildritenīšiem vai popularitāti atguvušais līdzsvara velosipēds, kas būtībā ir divritenis bez pedāļiem. Visām izvēlēm ir savas priekšrocības, tomēr pēdējā laikā arvien biežāk izvēle krīt uz līdzsvara riteni. Tas ir lielisks mācību ritenis ikvienam mazulim, kurš vēlas apgūt riteņbraukšanas prasmes.

Līdzsvara velosipēdu kā pirmo velosipēdu bērnam ierasti piedāvā aptuveni divu vai trīs gadu vecumā. Ja jums ir bērni šādā vecumā, noteikti ir vērts aplūkot interneta veikala 220.lv piedāvājumu līdzsvara velosipēdu kategorijā. Patlaban tur pieejami trīs lieliski mācību velosipēdu modeļi no Kettler, Toimsa un Worker zīmoliem.

Worker Pelican

Jaunākais interneta veikala 220.lv piedāvājumā ir balansa skrejritenis Worker Pelican, kura cena ir ārkārtīgi draudzīga – vien 22,90 lati. Tas ir košās krāsās un radīts bērniem no trīs gadu vecuma vai bērniem līdz 36 kilogramiem svara. Worker velosipēdam ir viegls alumīnija rāmis, 12 collu piepūšami riteņi, aizmugurējo riteņu bremzes, vertikāli regulējama stūre un sēdeklis, kā arī gumijas rokturīši ērtākai stūres satveršanai. Šis balansa divritenis ir lielisks veids kā attīstīt bērna līdzsvara izjūtu un koordināciju.

Skrejritenis Cars

Pirktāko velosipēdu klāstā ierindojas balansa skrejritenis Cars no Toimsa kompānijas. Šobrīd interneta veikalā tas nopērkams ar ievērojamu atlaidi un maksā vien 22,50 latus. Tieši tāpat kā iepriekšējais velosipēda modelis, arī Cars skrejritenis ir paredzēts bērniem no trim gadiem. Šis velosipēds ir spilgti sarkanā krāsā ar multiplikāciju varoņu „Vāģi” zīmējumu uz rāmja. Velosipēds aprīkots ar metāla rāmi, desmit collu no plastmasas ražotiem riteņiem, regulējamu rokturi un sēdekli.

Dārgāks (99 lati), bet ļoti elegants un lielisks ir Kettler preču zīmes līdzsvara velosipēds Run Air Girl, kas vairāk būs piemērots meitenēm. Tas tur braucēju svarā līdz pat 50 kilogramiem, kas nozīmē, ka ar to mācīties braukt var bērni vecumā no diviem līdz pieciem gadiem. Kettler zīmola velosipēds ir krāsains, ar sportisku dizainu un ar izturīgu rāmi, kas izgatavots no tērauda, pārklāts ar poliestera pārklājumu pret skrāpējumiem. Velosipēda riteņu izmērs ir 12,5 collas, tāpēc brauciens bērnam ir ļoti ērts un radīs daudz prieka. Savukārt stāvbremze uz velosipēda riteņa garantēs drošu braukšanu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *