Maināmo grīdassegu serviss vienmēr tīrām grīdām

Nov 19, 2013 by

maināmo paklāju noma berendsen

Jūs ir nokaitinājis tas, ka sliktos laika apstākļos, jūsu biroja grīdu virsmas vienmēr nepaliek tīras, neņemot vērā to, ka tās ir regulāri slaucītas un mazgātas? AS Berendsen sniegtais pakalpojums maināmo paklāju serviss sniegs palīdzību šajā brīdī. Paklāju noma ir pakalpojums, kas nodrošina izdevību ilgāku brīdi uzturēt grīdas nepiegružotas, kā arī rūpējas par grīdas seguma aizsardzību. Īpaši piemērots maināmo paklāju serviss, kā arī citi AS Berendsen sniegtie pakalpojumi ir ļoti sliktos laika apstākļos.

Maināmo paklāju paklāju serviss piedāvā pakalpojumus ar, kā palīdzību, izmantojot mazāk darba, jūs sasniegsiet efektīvāku iznākumu. Paklāju serviss palīdz panākt:

•   nepiegružotas grīdas ilgāk;

•   mazākus izdevumus saimnieciskajām vajadzībām;

•   mazāk darba telpu uzturēšanai.

Jūs tiešām spēsiet ietaupīt – šis pakalpojums nenodarbojas ar iznākumu – paklāju servisa svarīgākais uzdevums ir cīnīties ar telpu piegružošanu.

Maināmo paklāju noma, tīrīšana, transportēšana, nomaiņa un daži citi pakalpojumi kopā ir paklāju serviss. Tāpat Berendsen piedāvājums nozīmē arī, ka maināmie paklāji būs atbilstoši apstrādāti, lai grīdassegas efektīvāk pildītu vajadzīgos uzdevumus. Berendsen strādājošie speciālisti nodrošinās, lai pie jūsu iestādes durvīm visu laiku atrastos maināmie paklāji, kas ir labā stāvoklī un kas efektīvi savāc mitrumu un gružus.

Grīdassegas nevajag pirkt, ja jums tiek piedāvāta maināmo paklāju noma – šī ir tiešām nozīmīga paklāju nomas pozitīvā īpašiba. Paklāju iegāde noteikti saistītos ar krietni augstākiem izdevumiem kā grīdassegu īre. Paklāju noma papildus nodrošina, ka darbavietas grīdas nevajag uzkopt pēc ikviena apmeklētāja, turklāt, grīdas ir efektīvi pasargātas. Pazemināsies risks nokrist, jo grīdas paliks bez slapjiem pēdu nospiedumiem, nepiegružotas arī reizēs, ja līst.

Kompānija Berendsen nodrošinās, lai ir iznomājami pilnīgi visu atbilstošo tipu paklāji, piemēram, kokvilnas paklāji, gumijas grīdassegas, kā arī citi. Mitram laikam patiešām noderēs kokvilnas paklāji – grīdassegas spēj iesūkt pat 5 reizes daudzāk slapjuma, kā ir grīdassegu svars. Gumijas paklāji jeb skreiperi ir paredzēti lielo netīrumu notraušanai no apaviem, sacukārt, sintētiskās šķiedras grīdassegas notīra mazāka izmēra netīrumus no kurpēm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *