Mapes kā efektīvs reklāmas rīks

Oct 22, 2013 by

mapesMapes spēlē ļoti lielu lomu visaptverošai dokumentu organizācijai un uzglabāšanai. Lai arī visa biroju ciparu uzskaite un vadība tiek digitalizēta un dokumentu paliek aizvien mazāk, printētie dokumenti vēl aizvien ir aktuāli un diez vai tos kas pilnībā aizstās. Tā kā šie dokumenti vēl aizvien mēdz veidot papīru kalnus uz biroja galdiem, tie ir kaut kā jāorganizē un tam visbiežāk izmanto dokumentu mapes.

Mape kā reklāma ar uzņēmuma logo un kontaktinformāciju

Mapes vienmēr ir bijis viens no efektīvākajiem dokumentu pārvaldes veidiem, savukārt pielāgotu mapju izgatavošana var palīdzēt popularizēt uzņēmuma tēlu un atgādināt par Jūsu biznesu. Neatkarīgi no tā, Jūsu mērķis ir vienkārši organizēt dokumentus vai rādīt prezentāciju materiālus klientiem, personalizētu mapju druka var palīdzēt reklamēt uzņēmumu un atstāt labāku iespaidu.

Mapju druka pie speciālistiem

Lai arī Latvijā ir virkne dažādu poligrāfijas uzņēmumu, tikai daži izceļas ar patiesi kvalitatīvu un rūpīgu darbu. Šie noteikti ir vārdi, kuri raksturo Hromets poligrāfiju. Hromets poligrāfija ir vadošais poligrāfijas serviss, kas piedāvā augstvērtīgus poligrāfijas reklāmas un izdevējdarbības pakalpojumus, tajā skaitā tiek nodrošināta arī mapju izgatavošana.

Hromets poligrāfijā Jūs varat pasūtīt gan mīkstās kartona mapes, gan stingrus reģistrus dažādos izmēros. Mapju dizains tiek pielāgots klientu prasībām, tāpat tās iespējams arī izgatavot dažādās formās un izmēros.

Populārākie mapju izmantošanas veidi:

  • Uzņēmuma dokumentu klasificēšanai un arhivēšanai;
  • Klientiem paredzēto dokumentu nodošanas mapēs;
  • Reklāmas materiālu un prezentāciju materiālu, kas salikti personalizētās mapēs, izdale klientiem;
  • Informatīvo materiālu nodošanai izstādēs.

Kāpēc Hromets?

Hromets mapju druka veiksmīgi reprezentēs Jūsu uzņēmumu, jo mapju dizains tiek veidots pieredzējušu mākslinieku un maketētāju vadībā. Dizains ir oriģināls un maksimāli uzrunā klientus. Tās ir arī izturīgas un kalpo ilgu laiku, jo izgatavošanas procesā tiek izmantots speciāls iepakojumu kartons ar paaugstinātu stingrību.

Aktīvi biroja cilvēki, kas ikdienā ļoti daudz strādā ar dokumentiem un lieto mapes atkal un atkal noteikti novērtēs to, ka Hromets mapēm ir liela izturība – tās mazāk skrāpējas un smērējas, tas savukārt nozīmē, ka Jūs ietaupāt līdzekļus, jo nav nepieciešamības atkal un atkal pasūtīt jaunu mapju druku.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *