Mēbeles mājai – virtuves galdi

Jul 1, 2013 by

Virtuves galds - mēbeles mājaiDaudzās ģimenēs neatņemama ikdienas tradīcija ir kopīgas vakariņas. To laikā tiek pārrunāts, kas svarīgs noticis pa dienu, apspriesti nākotnes plāni. Daudzām ģimenēm šīs kopīgās ēdienreizes ir dienas patīkamākais brīdis, kurš vienmēr tiek gaidīts. Lai ieviestu vai turpinātu piekops šādu ģimenes tradīciju, ir nepieciešama piemērota vieta. Ideālā gadījumā tā būtu ēdamistaba, bet tikai retajā dzīvesvietā ir pietiekoši daudz telpu, lai tādu ierīkotu, tādēļ bieži vien kopīgās ēdienreizes tiek rīkotas virtuvē.

Lai kopīgā ēdienreize būtu patīkam un ērta, nesagādāti nekādas neērtības, nepieciešams ģimenes locekļu skaitam atbilstošs galds. Virtuves galdu piedāvājums ir plašs visās mēbeļu tirdzniecības vietās. Pirms tā iegādes, ir jāpārliecinās, cik nepieciešams tas ir, jo, ja kopīgas ēdienreizes nav ikdienišķas, galds var kļūt tikai par lieku mēbeli, kura aizņem gana daudz vietas. Ja tomēr esi nolēmis iegādāties virtuves galdu, ir vērts izskatīt vairāku mēbeļu tirgotavu piedāvājumu, lai atrastu sev vispiemērotāko. Plašs mēbeļu piedāvājums ir arī vairākos interneta veikalos.

galds Adam

Mazām virtuvēm, kā arī ģimenēm, kuras locekļu skaits nav liels, piemērots būs galds Adam. Šim galdam ir hromētas tērauda kājas, paša galda virsma ir izgatavota no rūdīta stikla, tāpēc galds ir stabils un drošs. Galda augstums ir 75 centimetri, diametrs – 90 centimetri. Galds ir aprīkots ar mazu papildus plauktiņa, uz kura var uzglabāt dažādus sīkumus.

Lielākām ģimenēm, kuras arī novērtē stikla mēbeļu eleganci, patiks galds Olivier. Šis taisnstūra formas galds ir 119 centimetrus garš un 69 centimetrus plats, tā augstums ir 75 centimetri. Galdam ir nerūsējošas tērauda kājas un tā virsma ir izgatavota no rūdīta stikla. Pie šī galda ērti varēs sasēsties četri cilvēki.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *