Mitro putekļu sūcēju noma mēbeļu tīrīšanai

Oct 22, 2014 by

Nereti sastopamies ar situācijām, kurās ar mums pieejamajiem līdzekļiem nespējam veikt tīrīšanas darbus – bieži tas prasa pārāk daudz pūļu, pārāk daudz laika vai arī gluži vienkārši nav iespējams. Šādos gadījumos bieži vien vēršamies pie profesionāļiem, kuru rīcībā ir daudz plašāks tīrīšanas līdzekļu un darbarīku klāsts. Tomēr ir arī cits veids, kā cīnīties ar traipiem, ja vēlies ietaupīt naudu, iztikt bez profesionāļu palīdzības un veikt tīrīšanu pats – profesionālus darbarīkus iespējams nomāt! Šoreiz parunāsim par mitrās tīrīšanas putekļu sūcēju jeb mitro putekļusūcēju nomu un izmantošanas iespējām.

Iedomāsimies situāciju. Tev nepieciešams iztīrīt garāžu no dažādiem gružiem. Uzdevums šķiet pavisam vienkāršs – ņemam putekļu sūcēju un tik tīrām! Bet, ak vai, garāža ir mitra un uz tās grīdas ir dažādas eļļas un citu šķidrumu pēdas! Ja esi bruņojies vien ar putekļu sūcēju, ar kuru mēdz iztīrīt viesistabas grīdu, drīz vien sastapsies ar problēmām. Visticamāk, ja neatlaidīgi mēģināsi tīrīt šādus mitrus putekļus un gružus ar parastu putekļu sūcēju, drīz vien tev no tā nāksies atvadīties. Piezvani profesionālim. Viņš ierodas ar savu putekļusūcēju un ātri vien no mitrajiem putekļiem nav ne miņas. Diemžēl, nav ne miņas arī no naudiņas tavā makā. Kā tad tā – kādēļ tīrītāja putekļu sūcējs nesaplīsa un darbu bija iespējams veikt tik viegli!? Atbilde ir pavisam vienkārša – profesionāļi izmanto profesionālo tehniku, tajā skaitā mitros putekļu sūcējus!

Mitrie putekļusūcēji ir profesionālas tīrīšanas iekārtas, kas paredzētas gan sausu, gan mitru (pat slapju) gružu savākšanai. Tā kā tie ir radīti tieši šādu gružu savākšanai un darbiem dažādos būvobjektos, tie tik viegli nelūst. Protams, profesionāla tīrīšanas tehnika nav lēta, it īpaši mitrie putekļu sūcēji. Te nu esam nonākuši pie iespējas ietaupīt tavu naudiņu – jau sen klientiem, kas vēlas uzkopt ar profesionālas tehnikas palīdzību, tiek piedāvāta mitro putekļusūceju noma. Tagad pats vari strādāt kā profesionālis – viss, kas nepieciešams, ir uzmeklēt īsto mitro putekļu sūcēju nomu! Izmantojot šo pakalpojumu, neriskēsi sabojāt savu sadzīves tehniku, kas nav paredzēta sarežģītiem tīrīšanas darbiem, kā arī neatvadīsies no krietnas naudas summiņas par to, ka kāds cits tavā vietā gluži vienkārši ar īsto darbarīku iztīrīs grīdu. No tevis tas prasīs vien nedaudz vairāk pūļu un ietaupīto naudu varēsi iztērēt daudz noderīgāk.

Protams, mitros putekļu sūcējus ražo dažādas kompānijas, tomēr laika pārbaudi izturējusi tieši Karcher tehnika. Šos darbarīkus profesionāļi iesaka viens otram, un tie arī visbiežāk pieejami nomās. Veicot mitro putekļusūcēju nomu, ir daži aparātu aprakstoši lielumi, kuriem vērts pievērst uzmanību. Noteikti pievērs uzmanību vakuuma motoru skaitam – jaudīgākajiem mitrajiem putekļu sūcējiem ir divi motori. Svarīgi arī apsvērt, cik liels tvertnes tilpums būs nepieciešams gružiem – to parasti norāda litros un tas svārstās no 14 līdz pat 75 l. Lielāks tilpums nebūt nenozīmē, ka putekļu sūcējs ir labāks – kritiski apsver, vai tev būs nepieciešams tik liels putekļu sūcējs! Kā nekā, visdrīzāk tas būs jātransportē tev pašam, un lielākie modeļi var svērt līdz pat 30 kg (ar tukšu tvertni).

Mitro putekļu sūcēju noma ir ideāls variants, ja nevēlies liekus izdevumus par profesionāliem tīrīšanas pakalpojumiem, ja nevari tikt galā ar telpas sakopšanu ar sev pieejamo tehniku. Mitrie putekļu sūcēji būs īstais palīgs darbos sarežģītos apstākļos! Dīvānu tīrīšana , krēslu tīrīšana, paklāju un mīksto grīdas segumu tīrīšana – visos šajos gadījumos jums noderēs KARCHER PUZZI vai līdzvērtīgi mazgājošie putekļu sūcēji.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *