Mogo.lv – kredīts pret auto ķīlu

Oct 21, 2013 by

mogo.lvNe vienmēr ar katra algu ir pietiekami, lai varētu atļauties lielas un nozīmīgas lietas iegādāties nekavējoties. Risinājums tam ir dažādi aizņēmumi, kurus piedāvā saņemt dažādas iestādes. Banku aizdevumi mēdz sagādāt daudziem problēmas, jo tiem ir nepieciešams vairāk laika un dažāda dokumentācija. Aizvien populārāki kļūst aizdevumi tieši ar interneta starpniecību, jo tie neprasa izziņas no darba vietas u.c. Viens no piedāvātajiem ir Mogo.lv – kredīts pret auto ķīlu, ko var saņemt praktiski katrs, kurš ir sasniedzis pilngadību, nav vecāks par 75 gadiem un ir Latvijas pilsonis šādā veidā būs iespējams ātri iegūt nepieciešamās papildus finanses bez liekām problēmām un pietiekoši ātri, lai iegūtu pēc iespējas labākus risinājumu, kas apmierinās gan klientus, gan kredīta sniedzējus. Izmantot mašīnu kā kredīta nodrošinājumu ir lielisks risinājums, sevišķi tā kāMogo to nodod kredīta ņēmēja lietošanā un var izmantot tā kā tas bijis līdz kredīta saņemšanai.Galvenie noteikumi attiecas uz automašīnu, kas arī nav tik sarežģīti, lai lielākā daļa auto tam neatbilstu.

Mogo.lv kredīta priekšrocības

 • Nekādu garu atlases procesu;
 • Iespēja iegūt nepieciešamos finansiālos līdzekļus līdz 90% no auto vērtības vienas dienas laikā;
 • Maksimālā aizdevuma summa – 10 000 Ls jeb 14228,72 EUR;
 • Elastīgi kredīta atmaksas nosacījumi (3-60 mēnešu robežas);
 • Maksimāla individuālā pieeja;
 • Iespēja noteikt ikmēneša maksāšanas apjomu;
 • Iespēja viegli iemaksāt vairāk atkarībā no iespējām un vēlmes;
 • Līguma noslēgšana elektroniski;

 

Papildus noteikumi ķīlas auto

 • Derīga TA vismaz mēnesi uz priekšu kopš pieteikuma saņemšanas;
 • Nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem;
 • Jāatrodas pieteikuma sniedzēja īpašumā likumīgā kārtībā vismaz vienu mēnesi pirms pieteikuma iesniegšanas;
 • Nedrīkst būt iesaistīts citos līzinga darījumos;
 • Noformēta OCTA polise, bet gadījumos, kad kredīta apjoms pārsniedz 3500 Ls, KASKO apdrošināšana. Tādā veidā ir iespējams izvairīties no nevēlamiem pārsteigumiem, kas varētu novest pie papildus izdevumiem, kas nav vēlami kredīta ņēmējam;

 

Noformēšana

 1. Kredīta iestādes izvēlēšanās

Pirmais solis ir pats svarīgākais, jo ir nepieciešams izvērtēt pēc iespējas vairāk dažādus piedāvājumus un tos salīdzināt. Noteikti ir jāņem vērā arī atsauksmes. Mogo.lv kredīta atsauksmes ir pietiekoši pozitīvas, lai saprastu, ka ar kredīt devēju neradīsies problēmām. Klienti novērtē centienus pēc iespējas vairāk pieskaņoties viņu vēlmēm un iespējām.

 1. Sazināšanās ar aizdevēju un kredīta pieteikšana

Tā kā kredīta aizdevējs nav banka, tad var neuztraukties par dažādām liekām formalitātēm kā izvērtējošas sarunas, dažādu dokumentu un atskaišu izskatīšana. Tas aizņem laiku uniespējas.

 1. Finanšu saņemšana

Kad ir saņemts apstiprinājums kredīta iegūšanai, atliek tikai noformulēt pēdējo, kas ir došanās uz CSDD, lai pārreģistrētu automašīnu. Pēc tam ir iespējams bankas kontā saņemt finanses jau tajā pašā dienā, neatkarīgi no bankas un atrašanās vietas Latvijā. Mogo paliek kā auto īpašnieks, taču reāli mašīnu var izmantot tā oficiālais īpašnieks gluži tāpat kā ikdienā bez ievērojamām problēmām un sarežģījumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *