Multikino – izklaide visai ģimenei

Jun 1, 2013 by

multi kinoKinoteātris Multikino ir mūsdienīgs izklaides centrs. Tajā ir astoņas skatītāju zāles, kas nodrošina vietu 1600 apmeklētājiem. Tajā ir arī īpaši pirmizrādēm paredzēta zāle ar 500 vietām.

Piecās no kinoteātra zālēm iespējams demonstrēt filmas 3D formātā. Klientu ērtībām un maksimālam komfortam tiek piedāvātas īpaši vieglas 3D brilles. Tāpat ir arī padomāts par skaņas kvalitāti, ko nodrošina moderna audiosistēma. Ir padomāts arī par interjeru un krēslu dizainu, kas sniedz lielāku iespēju baudīt labu kino.

Kinoteātrī izvietoti arī divi bāri. Speciālais kinobārs piedāvā īpaši gatavotu popkornu, kā arī dažādas citas uzkodas. Tāpat pieejami arī dažādi atspirdzinoši dzērieni. Savukārt, kafejnīca-bārs Cavablanca piedāvā augstvērtīgu kafiju un gardas kūkas. Kinoteātra klienti tiek nodrošināti arī ar bezmaksas wi-fi internetu.

Multikino atrodas modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Pie tirdzniecības centra pieejama bezmaksas autostāvvieta, kā arī stāvvieta autobusiem, kas nodrošina pieejamību arī pilsētas viesiem un grupām, kas vēlas baudīt augstvērtīgu izklaidi.

Multikino piedāvā arī iespēju kino apmeklēt māmiņām ar mazuļiem- šo īpašo seansu laikā tiek nodrošināta bērniem īpaši piemērota atmosfēra- pieklusināta skaņa un gaisma, temperatūra zālē ir siltāka, arī pārtinamais galds, salvetes un autiņbiksītes pieejamas turpat zālē. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ierastās vides un baudīt labu kino- turklāt, kopā ar savu mazuli.

Vairāk par Multikino piedāvātajām iespējām var uzzināt jaunumu portālā focus.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *