Populārākās mūsdienu spēļu konsoles

Oct 18, 2013 by

spēļu konsoles 1a.lvSpēļu izklaides jomā mūsdienās neatlaidīgi cīnās 3 galvenie konkurenti un tie ir Microsoft, Nintendo un Sony. Xbox 360 un PlayStation 3 vēl aizvien turpina attīstīties, ar katru konsoli piedāvājot aizvien uzlabotas iespējas kvalitatīvākai izklaidei. Neatpaliek arī Nintendo Wii un zemāk tekstā nedaudz sīkāk ir aplūkota katra no šīm lieliskajām spēļu konsolēm.

Nintedo Wii U

 

Nintendo Wii U tiek dēvēta par jaunās paaudzes spēļu konsoli, taču jaudas ziņā tā ir pielīdzināma Xbox 360 un Playstation 3. Lielais Nintendo Wii U konsoles panākums ir tās 6.2 collu lielais skārienjūtīgais ekrāns un funkcijas, kas ļauj vadīt spēli ērti, bez fiziskās vai kustību kontroles. Tiesa, tā ir nedaudz padārga un standarta komplektācija ir ar 8 GB, bet iespējams iegādāties arī ar lielāku kapacitāti.

 

Wii U var pieslēgties Amazon Instant Video, Youtube, Hulu Plus un pat atvērt mājas lapas vai nu uz Jūsu HDTV vai arī uz pašas konsoles ekrāna. Viena no šīs spēļu konsoles lielākajām priekšrocībām, to var spēlēt kā mājās, tā esot ceļa, turklāt tai ir pieejamas virkne daudzveidīgu un ekskluzīvu spēļu lieliskai izklaidei.

Sony PlayStation 3

 

Pagājušā gada izlaiduma Sony PlayStation 3 (2012) ļauj izbaudīt augstākās klases izklaidi, jo modelis var nolasīt arī Blu-ray diskus. Papildus, Sony PlayStation 3 ļauj straumēt saturu no Jūsu datora tai ir neskaitāmi video pakalpojumi, kas pieejami caur XrossMediaBar (XMB) interfeisu. Pieejamo spēļu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, bet kad runa nāk par spēļu kontroli, tā neatpaliek ne no Xbox 360, ne no Nintendo Wii.

Microsoft Xbox 360

 

Microsoft konsolei ir iespaidīga spēļu platforma un ļoti ērta lietošanas sistēma. Xbox 360 izmanto Netfix un citus straumēšanas pakalpojumus un konsolei ir milzīga video bibliotēka Xbox Live. Ja neesat gatavs pilnībā pāriet uz optisko datu nesēju, konsolei ir arī ērts DVD atskaņotājs.

 

Xbox 360 spēļu konsoles kontroles vadība Kinect ir aiz PlayStation un Nintendo snieguma. Kamēr pārējās divas sistēmas izmanto kontrolierus, Kinect pilnībā paļaujas uz savām sensoru kamerām un balss kontroles ierīcēm. Lai arī Kinect nav perfekts, tai ir viens no interesantākajiem un unikālākajiem interfeisiem starp visām spēļu konsolēm.

Ja esi nolēmis iegādāties spēļu konsoli, tad ienāc interneta veikalā 1a.lv, un apskaties piedāvājumu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *