Ņemiet no dzīves, ko tā sniedz

Jul 8, 2013 by

lēciens ar izpletniLēkšana ar izpletni ir lielisks veids, kā, pirmkārt, pārbaudīt sevi, savu izturību un izturēšanos ekstemālā situācijā. Otrkārt, tā ir iespēja aktīvi pavadīt laiku draugu kompānijā. Un visbeidzot, treškārt, tā ir lieliska iespēja iemūžināt mirkli no savas dzīves, jo uzņēmums piedāvā uzņemt lēciena video, ko varēsiet aplūkot jebkurā dzīves brīdī un svētkos.

Iz vēstures

Izpletnis tika izgudrots simts gadus pirms aeroplāna. To izgudroja francūzis Luijis Sebastjans Lenormans 1783.gadā, lai glābtu cilvēkus, kuri lēca no degošām mājām. 1797.gadā Ž.Garnerins veica pirmo publisko lēcienu ar izpletni no 900 m augstuma.

Patiesība un meli

Divi izpletņlēcēji nevar mierīgā balsī runāt, atrodoties blakus brīvā kritiena laikā. Daudzās asa sižeta filmās izpletņlēcēji tik tiešām runā viens ar otru lēciena laikā, tomēr tā ir tikai neiespējama leģenda. Lai kā arī blakus esošais cilvēks nekliegtu, otrs cilvēks nebūs spējīgs neko sadzirdēt. Jo cilvēks krīt ar tādu ātrumu, ka skaņa nespēj nonākt līdz blakusesošā biedra ausīm. Filmas ir spējīgas maldināt, tāpēc neticiet tam, ko tās mēģina Jums demonstrēt. Lēciena laikā ir jākoncentrājas tikai un vienīgi lēcienam, nevis blakuslietām.

Izpletņlēcēju rekordi

Rekordlielu lēcienu skaitu ar izpletni ir veicis Dons Kelners. Viņa divdesmit tūkstošais lēciens tika fiksēts 2000.gada 7.martā. Savukārt starp sievietēm izpletņlēcējām rekordiste ir Šerila Stirnsa, kura ir veikusi trīspadsmit ar pusi tūkstošus lēcienu pretī nezināmajam.

Kas jāzina, lai varētu lēkt ar izpletni

  • Ja vēlaties lēkt ar izpletni, iepriekš ir jāpiezvana un jāvienojas par tikšanos

  • Ja viss ir sarunāts, varat doties lēkt. Iesakam saģērbties, cik vien silti var.

  • Ja vējš ir ātrāks par 4 metriem sekundē vai līst lietus un mākoņi ir ļoti zemi, lēciens nenotiks.

  • Ja pirms lēciena Jums ir bail, instruktors piedāvās Jūs izgrūst no lidmašīnas, ja nepiekritīsiet arī šim variantam, tiksiet lejā ar lidmašīnu un nauda atpakaļ arī netiks izsniegta.

DāvanuServiss.lv mājaslapā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par šīs dāvanas iegādi. Varam pačukstēt, ka dāvanas iegāde neprasīs vairāk par 5min, jo pirkumu iespējams noformēt un norēķināties internetā. 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *