Apdrošināšanas veidi un noformēšana

May 17, 2017 by

OCTA savam autoAbsolūti nevienam nav pārsteigums, ka tas ir lietderīgi pašam apdrošināšanas ņēmējam, ja auto ir apdrošināts. Arī tehniskā apskate var būt neveiksmīga, ja Jums nebūs visu pieprasīto formalitāšu.

Visa pieejamā informācija sagatavota, lai klienti un interesenti spētu salīdzināt dažādos piedāvājumus. Arī konsultācija ar speciālistu Jums nāks par labu, lai piemeklētu finansiāli izdevīgāko variantu, ņemot vērā visas vajadzības.

Derīga OCTA polise – droša pārvietošanās

Jebkurā situācijā ir bez izņēmumiem obligāti jānokārto formalitātes, lai varētu iegūt OCTA savam auto. Tiem, kas nepievērsīs tam pārāk lielu vērību un reiz palaidīs garām polises termiņa beigas, nāksies vien saskarties ar problēmām, jo būs pārkāpts likums.

Ir tiešām būtiski uzzināt, vai konkrētais apdrošinātājs piedāvā īpašu iespēju Jums atgādināt par izvēlētā termiņa beigām, jo tas ir ļoti lietderīgi. Jums jāsaprot, ka visas OCTAS pielāgotās opcijas ir domātas, lai būtu pieejama tūlītēja palīdzība, ja ir noticis negadījums.

Cilvēki ir tik tiešām aizņemti un lielu daļu dzīves laika aizvada darbavietā, tieši tāpēc ir izdomāta opcija, kas dod iespēju noformēt šo OCTA arī interneta vietnē. Tikpat viegli arī uzzināt visu pārējo informāciju par polisēm, jo vietnē ir daudz interesantu rakstu par šo tēmu.

Starp citu, visiem klientiem arī tiek dota izvēle saistība ar tās derīguma termiņu, katrā ziņā ilgākais piedāvājums ir 12 mēneši. Vēl viena svarīga ziņa – šī polise ir derīga arī pāris valstīs ārpus ES, piemēram, Norvēģijā un Šveicē.

Atbalsta sniegšana lielākā apjomā

KASKO apdrošināšana arī tiek izmantota diezgan bieži, jo tā sniedz palīdzību daudz lielākā mērā. Tiks garantēta palīdzība visādās ekstrēmās situācijās, arī tad, ja kāds ļaundaris būs izdarījis zādzību vai nolaupījis Jūsu personīgo auto.

Dažās nepatīkamās situācijās nepieciešama praktiska un tūlītēja palīdzība, tādēļ auto evakuācija vai tuvākās viesnīcas sagādāšana būs ļoti lielisks bonuss, ja izvēlēsieties papildu palīdzību uz ceļa.

Tā kā KASKO nav jāizvēlas pilnīgi ikvienam, tieši tāpēc visiem cilvēkiem ir visas tiesības lielākā apmērā piemērot sev vairākus aspektus. Ievērojamākais bonuss šim visam ir dotā iespēja noteikt KASKO darbības teritoriju, apsverot savus ieradumus un vēlmi ceļot ārpus valsts robežām.

Vienīgā lieta, kas jāpatur prātā ir tieši tas, ka tiek pieprasīts pašriska limits no klienta, kas arī nosaka kopējo maksu par pakalpojumiem. Klientiem jāsaprot, ka visi izdevumi par bojājumiem būs jāsedz pašam personīgi, ja to kopējā summa nebūs pārsniegusi šo limitu.

Sagatavotās polises cena atkarīga no Jūsu iegribām, jo bez noteikta pašriska limita maksa noteikti kļūs augstāka.

Būtiskas lietas vienkāršākai sadarbībai

Jebkura iedzīvotāja drošība ir svarīga, tādēļ ir vērts laicīgi padomāt par to, lai nebūtu lieki jālauza galvu par negaidītiem tēriņiem, ja noticis negadījums. Arī Jūsu brīvais laiks tiks ieekonomēts, jo visu iespējams apskatīt internetā, kur brīvi pieejamas arī konsultācijas ar jomas speciālistiem.

Visas klientiem piedāvātās opcijas ļauj justies komfortabli, jo nebūs jāplāno vizīti pie apdrošinātāja, lai vienkārši uzdotu pāris nozīmīgus jautājumus!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *