Patēriņa kredītam var pieteikties arī internetā – Vivus.lv

Mar 25, 2013 by

Gadījumos, kad nepieciešams lielāks aizdevums uz ilgāku laiku, piemērots risinājums būs patēriņa kredīts. Lai to saņemtu nav nepieciešams doties uz kādu no kredītiestādēm. Tam ērtā un vienkāršā veidā var pieteikties arī ar interneta palīdzību. Piemēram, vivus.lv piedāvā aizdevumu līdz 1000 latiem uz termiņu līdz 2 gadiem.

Tas būs piemērots gadījumos, kad plānots lielāks pirkums vai ieguldījums. Daudzi patēriņa kredītu izmanto, piemēram, dzīvokļa labiekārtošanai vai kādam atpūtas braucienam. Šeit jāpiebilst, ka ņemot šāda veida patēriņa kredītu, netiks prasīts izlietojuma mērķis, aizdevējam svarīgi tikai tas, ka aizdevums tiek atgriezts noteiktajā apjomā un termiņā. Ja gadījumā radušies neparedzēti apstākļi un aizdevumu nav iespējams atgriezt kā plānots, līguma termiņu iespējams pagarināt. Tas gan ir maksas pakalpojums, tomēr ļaus izvairīties no lielākām problēmām.

Vēl pie šādu kredītu plusiem jāpieskaita arī tas, ka pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst gan, darba laiki ir ļoti elastīgi. Piemēram, vivus.lv strādā katru dienu no 7-24. Tas nozīmē, ka kredīts pieejams arī vēlu vakaros, kā arī brīvdienās un svētku dienās.

Vivus.lv - nauda Tava kontā jau 15 minūtēs!

Apsverot ņemt patēriņa kredītu, būtiski iepazīties ar līguma noteikumiem, kā arī pārliecināties vai ir atbilstība aizdevēja izvirzītajām prasībām. Piemēram, vivus.lv patēriņa kredītu iespējams saņemt pastāvīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Vēl nepieciešams arī telefons, e-pasts un, protams, bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Tāpat pirms aizdevuma ņemšanas svarīgi iepazīties arī ar noteiktajām procentu likmēm un aprēķināt iespējamo ikmēneša summu, lai pārliecinātos par iespējām to atmaksāt. To ērti var izdarīt aizdevēja mājas lapā, un tas palīdzēs izvērtēt un izvēlēties gan optimālāko aizdevuma summu, gan atmaksas termiņu.

Lai saņemtu patēriņa kredītu pie vivus.lv nav nepieciešamas ne ķīlas, ne galvojumi. Tāpat nav nepieciešamas ne izziņas, ne kādi citi dokomenti, kas šo pakalpojumu padara vēl pievilcīgāku.

Izmanto iespēju pieteikties patēriņa kredītam pie vivus. lv, pārliecinies par izdevīgajiem noteikumiem un piepildi savus sapņus jau tagad!

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *