Patēriņa kredīts privātpersonām

Apr 3, 2013 by

Patēriņa kredītsVivus ir ātro aizdevumu kompānija, kas izsniedz ērti un vienkārši noformējamus patēriņa kredītus privātpersonām. Lai saņemtu šos aizdevumus, jums nevajadzēs ķīlu vai galvojumu. Turklāt visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai Jūs varēsiet veikt, pat neizejot no mājām, izmantojot vien datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni. Tas ir patiešām ātri un ērti!

Patēriņa kredīts privātpersonām ir aizdevuma veids, kas paredzēts dažādu patēriņa vajadzību segšanai, piemēram, ikdienas izdevumiem, kāda lielāka pirkuma veikšanai, ceļojuma apmaksai vai citiem mērķiem. Jums nevajadzēs informēt aizdevēju par to, kādiem mērķiem kredīts nepieciešams.

Vivus piedāvātais patēriņa kredīts:

  • Līdz 1000 latiem;
  • Uz laiku līdz 24 mēnešiem;
  • Pieejams 15 minūšu laikā.

Lielākā daļa ātro aizdevēju piedāvā ļoti nelielus aizdevumus – līdz dažiem simtiem latu, bet banku izsniegtie patēriņa kredīti parasti ir sarežģīti noformējami. Vivus piedāvā ērtu un izdevīgu vidusceļu – aizdevums ir daudz vienkāršāk noformējams nekā bankās un tā apmērs ir lielāks nekā pie lielākās daļas citu ātro aizdevēju.

Vivus patēriņa kredīta apmērs ir līdz pat 1000 latiem, un tas ir jāatmaksā 24 mēnešu laikā. Tas nozīmē, ka aizdevums noderēs arī lielāku mērķu sasniegšanai, nevis tikai pavisam nelielu izdevumu segšanai. Salīdzinoši ilgais atmaksas termiņš sniedz iespēju aizņemties arī personām, kas nevar atmaksāt visu aizdevuma summu uzreiz ar vienu maksājumu.

Lai arī lielāks nekā piedāvā lielākā daļa ātro aizdevēju, Vivus patēriņa kredīts privātpersonām ir ļoti ērti un vienkārši noformējams. Jums nevajadzēs ne ķīlu, ne galvojumu, ne citas formalitātes, kuru kārtošana parasti prasa ļoti daudz laika un enerģijas. Jums pat nevajadzēs iziet no mājām, jo visas darbības kredīta noformēšanai var veikt, izmantojot vien datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni.

Piesakoties aizdevumam, Jums būs jāveic pāris patiešām vienkāršas darbības. Vispirms dodieties uz Vivus  mājas lapu un norādiet vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu. Pēc tam izvēlieties iespēju Saņemt aizdevumu un, sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju. Nauda būs Jūsu bankas kontā 15 minūšu laikā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *