Pazīstamāko zīmolu smaržas vīriešiem

Mar 25, 2013 by

Ne tikai sieviešu vājība ir labas smaržas. Arī vīrieši vēlas reibināt un apburt pretējo dzimumu. Katram vīrietim ir savs raksturs un taktika iespaida radīšanai. Vairums cenšas būt ārēji raupji, tomēr, zināms, ka iekšēji viņi mēdz būt arī maigi, romantiski, gādīgi. Bieži dzirdēts, ka vīrieša personību iespējams raksturot pēc viņa izvēlētajām un lietotajām smaržām.

Nenoliedzami, ka smaržu aromāti ir tie, kas piesaista arī apkārtējo cilvēku uzmanību, taču arī paši vīrieši, kuri rūpējas par sevi, smaržām pievērš lielu uzmanību un arī nereti naudu tās iegādē nežēlo. Tādēļ nav pārsteigums, ka daudzi vīrieši dod priekšroku pasaulē pazīstamāko zīmolu smaržām. Gan stiprs un drosmīgs, gan jūtīgs un pavedinošs vīrietis atradīs savu aromātu starp populāru zīmolu smaržām, ko nu jau piedāvā arī pašmāju interneta veikals 220.lv. Tas ir uzticams interneta veikals daudzveidīgu preču iegādē, kas lepojas ar piedāvāto preču kvalitāti, zemo cenu un daudzpusīgo piedāvājumu.

No populārāko zīmolu vīriešu smaržām interneta veiklā 220.lv var iegādāties daudzus pasaulslavenus un atzītus aromātus. Tā piemēram, pasūtīt iespējams vēlamos aromātus no tādiem reklāmu neprasošiem zīmoliem, kā Hugo Boss, Giorgio Armani, Versace, Adidas, Antonio Banderas, Dolce & Gabbana, David Beckham, Calvin Klein, Dior un daudziem citiem tikpat pazīstamiem zīmoliem. Katram zīmolam piemīt savs šarms un pievilcība. Piemēram, Hugo Boss smaržu aromāti piepildīti ar apkārtējās pasaules spēku un enerģiju, to spilgtums un piesātinātība sadzīvo ar vieglumu un izsmalcinātību.

Smaržas - Hugo Boss

Tiem piemīt stila nevainojamība, kas piesaista veiksmīgus darījumu cilvēkus, bet pats zīmols kļūst par veiksmes un labklājības simbolu. Savukārt, Calvin Klein smaržu spēcīgie un neatvairāmie varianti vīrietim ļaus atplaukt un sniegs iespēju parādīt savu īpašo raksturu. Bet Versace smaržas ir sinonīms nevainojamai gaumei, neatkārtojamam šarmam un izsmalcinātai elegancei. Katram šo smaržu aromātam piemīt itāļu temperaments, kas piesaista sajūsminātus skatienus. Jāmin, ka Versace  smaržu aromāti piemērotāki elegantam, modei līdz sekojošam vīrietim.

Pēc šīm un citām pasaulē pazīstamāko zīmolu smaržām vīriešiem, lūkojies interneta veikalā 220.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *