Stilīgas dekorācijas no pērlēm – Pērļu rotaslietas!

Apr 23, 2013 by

Pērļu rotaslietasDomājot par apkārtējās vides izdaiļošanu, vienmēr ir vēlme pēc oriģināliem un skaistiem aksesuāriem. Īpaši svarīgi tas kļūst brīžos, kad gatavojamies uzņemt ciemiņus. Rīkojot viesības savās mājās, vēlamies, lai viss līdz vismazākajam sīkumam būtu perfekti. Šādos brīžos uzmanība tiek pievērsta ne tikai pasniegtajam cienastam, bet arī galda noformējumam.

Pērļu rotaslietas - vīna glāžu piekariņiRūpējoties par oriģinālu un stilīgu galda noformējumu, interneta veikals pearls4us.com piedāvā iegādāties stilīgos un oriģinālos vīna glāžu rotu piekariņus. Par nepilniem pieciem latiem savā īpašumā iegūsi sešas burvīgas vīna glāžu rotas – piekariņus. No Tibetas sudraba darinātie piekariņi ir rotāti ne tikai ar visu krāsu gliemežvāku pērlēm (sarkanas, rozā, oranžas, zaļas, zilas, dzeltenas, melnas un baltas), bet arī no sudraba darinātiem rotājumiem – dažādiem ziediem un augiem, karodziņiem, atslēdziņām, dzīvniekiem, augļiem, sirsniņām un daudz ko citu. Šie vīna glāžu rotu piekariņi ne tikai parūpēsies  par oriģinālu un jauku galda noformējumu, bet ļaus katram viesim atcerēties, kura bija viņa glāze.

Domājot par telpu izdaiļošanu, pērļu rotaslietu interneta veikalā pearls4us.com var iegādāties arī dažādas dekorācijas telpām. Piemēram, no nesūbējošās, apsudrabotās stieplītes izgatavotā eglīte, kas rotāta ar Schobel kristālu no Bavārijas, Vācijas, rotās telpas ne tikai Ziemassvētku laikā. Tai līdzās skaisti izskatīsies no tādiem pašiem materiāliem gatavotais eņģelītis, kas arī izrotāts ar Schobel kristālu.

Interneta veikalā pearls4us.com var iegādāties ne tikai aksesuārus telpu dekorēšanai, bet arī pērļu rotaslietas plašā klāstā – kaklarotas, gredzenus, auskarus, rokassprādzes, aproču pogas un citus aksesuārus. Te nopērkamās pērļu rotaslietas ir kvalitatīvas. Plašais pērļu rotaslietu klāsts ļaus savai gaumei visatbilstošāko iegādāties gan klasiska un eleganta stila piekritējiem, gan stilīgiem romantiķiem, kas novērtēs šo pērļu rotaslietu oriģinalitāti.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *