Piesakies pajkāju servisam – Berendsen.lv

Jan 17, 2014 by

 berendsen.lvLaikā, kad krīt sniegs, līst lietus vai arī ir atkusnis var būt ļoti grūti nepārtraukti uzturēt darbavietas telpas nepiegružotas un sausas. Kompānijas Berendsen piedāvātais pakalpojums maināmo paklāju serviss būs neaizstājama izdevība, kā to panākt. Ar šī Berendsen piedāvājuma palīdzību grīdas būs jāuzkopj daudz retāk. Šis Berendsen pakalpojums arī nodrošinās iespēju kompānijai ietaupīt resursus, kuri nepieciešami telpu uzturēšanas izmaksu apmaksai.

Maināmo paklāju serviss, ir pakalpojums, kurš nodrošina iespēju, pieliekot mazāk darba, iegūt vēlamāku rezultātu. Paklāju serviss palīdz panākt:

  • tīras grīdas ilgāk;
  • zemākus izdevumus saimnieciskajām vajadzībām;
  • mazāk resursu telpu uzturēšanai.

Jums patiešām būs izdevība nevajadzīgi neizšķērst – paklāju serviss necīnās ar iznākumu – paklāju servisa būtiskākais uzdevums ir nepieļaut grīdu pienēsāšanu ar gružiem un slapjumu.

Maināmo paklāju noma, mazgāšana, piegāde, mainīšana un vairākas citas darbības kopā ņemtas tad arī ir paklāju serviss. Jāpiebilst, ka šis pakalpojums nozīmē arī, ka maināmie paklāji tiks speciāli apkopti, lai paklāji efektīvāk veiktu vajadzīgās funkcijas. Speciālisti, kuri strādā šajā kompānijā, parūpēsies, lai maināmie paklāji jūsu darba vietā vienmēr ir atbilstošā stāvoklī un efektīvi veic atbilstošos uzdevumus.

Maināmo paklāju noma īpaši piemērota ir, ja snieg vai līst – ņemot vērā ka telpas tiks uzturētas nepiegružotas un bez slapjiem pleķiem, pazemināsies nokrišanas risks. Turklāt lietojot grīdassegu īri nebūs vajadzības tīrīt grīdas  un grīdu segums būs labāk pasardāts. Maināmo paklāju noma sniedz izdevību pazemināt ne tikai tos izdevumus, kas saistīti ar telpu uzturēšanu – noma nozīmē, ka jums grīdassegas nav jāpērk, tāpat nevajag pirkt aprīkojumu paklāju kopšanai.

Ņemot vērā to, kādam mērķim jums paklājs nepieciešams, jāizraugās citādāks tā tips. Piemēram, kokvilnas paklāji spēj uzsūkt līdz piecām reizēm vairāk slapjuma nekāir to masa, šī iemesla dēļ grīdassegas lieliski derēs lietainā laikā, savukārt, gumijas paklāji lieliski kalpo lielo netīrumu notīrīšanai no apaviem. Pie AS Berendsen tiek iznomāti vairāku veidu paklāji: kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji un pat speciāla dizaina un košu krāsu paklāji noskaņas nodrošināšanai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *