Pirmais kredīts bez maksas līdz 150 latiem

May 30, 2013 by

Pirmais kredīts bez maksasPirmais kredīts bez maksas ir piedāvājums ātro aizdevumu kompānijas VIA SMS jaunajiem klientiem, kas sniedz iespēju saņemt neticami vienkārši noformējamu un izdevīgu aizdevumu. Proti, tas ir aizdevums, kam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu un ko ir iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas:

  • Līdz 150 latiem;
  • Uz laiku līdz 30 dienām;
  • Bez ķīlas un galvojuma.

VIA SMS aizdevums bez maksas ir īpašais piedāvājums, kas pieejams tikai kompānijas jaunajiem klientiem. Lai to saņemtu, personai ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Personai nedrīkst būt kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Ja persona jau ir VIA SMS klients, aizdevums ir pieejams, bet tam piemēro mēneša procentu likmi.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas

Tiesa, VIA SMS esošajiem klientiem ir pieejamas citas priekšrocības, piemēram, atkārtotu aizdevumu var saņemt, vienkārši nosūtot īsziņu. Turklāt katra nākamā aizdevuma apmērs ir nedaudz lielāks, proti, otrā kredīta apmērs var būt līdz 200 latiem, bet, sākot ar trešo aizņemšanās reizi, ir iespējams saņemt kredītu līdz pat 300 latiem.

Saņemt un noformēt pirmo kredītu bez maksas ir patiešām vienkārši un ātri. Aizņemšanās procesu atvieglo tas, ka kredītam nav vajadzīga tādu laikietilpīgu formalitāšu kārtošana kā ķīla vai galvojums. VIA SMS klientiem netiek prasīta arī izziņa no darba vietas, kas apliecina personas ienākumu apmēru un regularitāti.

Parasti pirmais kredīts ir pieejams tikai 15 minūšu laikā un to ir iespējams saņemt, pat neizejot no mājām. Viss, kas Jums ir jādara, ir: Jādodas uz VIA SMS mājas lapu,. Jānorāda vēlamais aizdevuma apmērs un, sekojot norādēm, jānoformē aizdevums. Tas patiešām ir vienkārši, turklāt VIA SMS pirmais kredīts bez maksas ir pieejams arī ārpus ierastā banku darba laika, jo kompānija strādā no pulksten 8.00 līdz pat 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 sestdienās un svētdienās.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *