Planšetdatori un to attīstība!

Feb 3, 2014 by

asusshop.lv plansetdatoriPlanšetdators ir mobilā ierīce, kuram displejs, shēmas un baterija atrodas kopā vienā vienībā. Tie mēdz būt aprīkoti ar dažādiem sensoriem, piemēram, ar ārējo un priekšējo kameru, mikrofonu, akselerometru un skārienjūtīgo ekrānu, kurš reaģē uz pieskārieniem. Tie var ietvert arī fiziskas pogas, kas domātas standarta funkciju kontrolēšanai, piem., skaņas regulēšanai. Savukārt pēc pielietojuma planšetdators visbiežāk tiek iedalīts personālajos un interneta planšetdatoros.

iPad un Android planšetdatori darbojas līdzīgi kā Android OS viedtālruņi, jo tajos tiek izmantota mobilā OS operētājsistēma, kas ir atbildīga par mobilo ierīču kontroli un vadību.  Lai arī mobilā operētājsistēma neļauj lietot visu programmnodrošinājuma klāstu, tā perfekti der pamata darbību veikšanai: interneta lietošanai, e-pastu sūtīšanai, ziņu un grāmatu lasīšanai, aplikācijām u.c. Tikmēr Windows planšetdatoru modeļi tiek iedalīti: Windows 8 un Windors RT (operētājsistēma, kas ir izstrādāta tieši mobilajām ierīcēm). Abas Windows operētājsistēmas ir veidotas, lai ideāli strādātu uz planšetdatoriem – nodrošinot vieglu kontroli pār ierīci un lielisku lietotāja saskarni caur skārienjūtīgo displeju.  Kad nepieciešams spējīgs un uzticams pārnēsājamais dators, tad Windows planšetdatori ir ļoti laba izvēle. Īpaši jaudīgie Windows 8 planšetdatori spēj tikt galā pat ar tiem tipiskajiem uzdevumiem, ko parasti veicam ar standarta datoriem. Planšetdatoru īpašo piedāvājumu atradīsiet interneta vietnē Asusshop.lv, sadaļā – Izpārdošana!

*Mūsdienās planšetdatorus izmanto: Sērfošanai internetā, Sērfošanai sociālajos tīklos, Jaunumu lasīšanai u.tml.; E-pastu lasīšanai un sūtīšanai; Videozvanu veikšanai vai čatam online; Aplikāciju izmantošanai, Spēlēm, e-grāmatu lasīšanai u.c.

Planšetdatori savienojas ar internetu pateicoties WiFi vai mobilajiem 3G vai 4G tīkliem, tāpat kā viedtālruņi. Ņemot vērā to, ka planšetdatori pēc tehniskajiem raksturlielumiem ir līdzīgi mobilajām ierīcēm, tos iespējams ļoti ātri ieslēgt un Jūs momentā varat piekļūt interneta pārlūkam vai aplikācijām. Aplikācijas iespējams lejupielādēt, lai pievienotu milzīgu funkciju klāstu – no zīmēšanas programmām vai spēlītēm līdz darbam domātām programmām, piem.,  Word un Excel.

Meklējot planšetdatoru, svarīgākais, kas jāapdomā ir tā izmantošanas mērķis – tas vairāk domāts darbam vai spēlēm, izklaidei? Tomēr, neatkarīgi no izmantošanas mērķa, labākie modeļi parasti ir tie, kuri izceļas ar ilgu akumulatora izturību un ātru darbību, kā labākie ir atzīti Asus datori!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *