Planšetdatoru plusi

Aug 27, 2013 by

PlanšetdatoriPatlaban planšetdatori kļuvuši iecienīti arī Latvijā. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas planšetdatorus ikdienas lietošanai, jo tie kļuvuši daudzpusīgāki un tos ir daudz vieglāk pārnēsāt kā jebkuru portatīvo datoru.

Visērtāk planšetdatorus izmantot interneta tīmekļa lietošanai un dažādu materiālu lasīšanai, kā arī vairāku spēļu spēlēšanai.  Šis datoru veids ir piemērots tiem, kam nav nepieciešamas daudz dažādas datora programmas. Ja mājās atrodas darba vai mācību dators, bet, esot ārpus mājām, ir nepieciešamība bieži pārbaudīt e-pastu, sociālos portālus vai veikt nelielas piezīmes, tad planšetdators būs piemērots. Tāpat tas ir labs izklaides rīks, braucot sabiedriskajā transportā vai gaidot garās rindās.

Planšetdatoru lielākie plusi ir:

  • mobilitāte;
  • ērta piekļuve internetam;
  • izklaides iespējas.

Salīdzinot ar portatīvajiem vai personālajiem datoriem, planšetdatorus ir visvieglāk pārnēsāt, jo tie ir gan viegli, gan arī nelieli pēc izmēra. Šo datoru veidu iespējams paņemt līdzi gandrīz ikvienā somā.

Lasīt jaunumus ziņu portālos vai žurnālus internetā, izmantojot planšetdatoru, būs ērti teju ikvienā vietā. Tāpat dažādām spēlēm skārienjūtīgais planšetdators ir daudz piemērotāks kā portatīvais vai galda dators.

Lai arī planšetes nav tik daudzfunkcionālas kā ierastie datori, tomēr arī tām ir tādas funkcijas, kuras nav citās iepriekš minētajās ierīcēs, piemēram, kamera.

Dažādu veidu planšetdatorus, kā arī e-rīderus iespējams pasūtīt interneta veikalā 220.lv . Katrai ierīcei ir pievienots informatīvs apraksts par tās parametriem un funkcijām, ka arī vizuāls fotouzņēmums.

Papildu planšetēm interneta veikalā 220.lv iespējams pasūtīt arī to piederumus un aksesuārus, tai skaitā, somiņas un maciņus.

Interneta veikalā 220.lv veikt preču pasūtījumu iespējams jebkurā diennakts laikā. Uzsākot savu darba laiku, veikala speciālisti aplūkos preces pieejamību noliktavā un informēs par to klientu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *