Atlaides populārāko zīmolu smaržām

Mar 30, 2013 by

Kurš gan nevēlas iegādāties patīkamas un labas kvalitātes smaržas no kāda pazīstama zīmola? Iespējams, ka veikalā pie smaržu stenda esi aizkavējies pie Calvin Klein enerģiskajiem aromātiem vai Versace gaumīgajām smaržu notīm. Lai arī cik ļoti būtu iepaticies aromāts, bieži vien sanāk liegt sev to prieku viena iemesla dēļ – cenas.

Pasaules labākie zīmolu aromāti pat par 80% lētāk

Nav noslēpums, ka pasaules slavenu un atzītu zīmolu aromāti nav no tiem lētākajiem, tāpēc var šķist neticami, tomēr interneta veikalos smaržām tiek piedāvātas tik lielas atlaides, ka sen kāroto aromātu vari nopirkt patlīdz 70% vai līdz 80% lētāk! Šī iemesla dēļ tādi zīmoli kā Giorgio Armani, Escada, Calvin Klein, Gucci, Hugo Boss, Dior un citi tagad par draudzīgām cenām pieejami ikvienam.

Jau kādu brīdi interneta veikali ieguvuši lielu popularitāti tieši slaveno brendu aromātu tirdzniecībā, jo piedāvā smaržu iegādi lētāk nekā veikalos uz vietas. Iedomājies, ja veikalā par savu iemīļoto aromātu atdosi Ls 60, tad internetā šo pašu aromātu vari iegādāties uz pusi lētāk. Atšķirība diez gan manāma. Uz ietaupītās naudas rēķina vari atļauties nopirkt arī kādu citu, šī paša vai cita zīmola aromātu, lai varētu sarūpēt jauku aromātu ikdienai un ko elegantāku īpašiem brīžiem.

Internetā vari izvēlēties starp simtiem dažādu aromātu

Arī piedāvājums interneta veikalos ir daudz iespaidīgāks, jo tie ir simtiem dažādu aromātu, tādējādi savai būtībai piemērotāko noteikti atradīs ikviens. Nemaz nerunājot par to, ka iespējams iegādāties arī jaunās smaržu līnijas par neticamām cenām, kas ikvienam pa kabatai.

Tiesa, lai nenāktu vilties, jāpārliecinās par to, ka iegādājies oriģinālus. Internetā pieejami ir arī slavenu zīmolu smaržu analogi, kas pieejami par 50% lētāk, bet tie nav īstie zīmola aromāti.Būtībā ir solīts, ka tās ir tās pašas smaržu notis, tikai bez zīmola cenas, tāpēc tās var nopirkt vismaz par 50% lētāk nekā oriģinālu. Protams, ikdienas lietošanai var iegādāties analogu, tomēr īpašos brīžos nekas neaizstās īstas, noturīgas un kvalitatīvas zīmolu smaržas, kuras atlaižu laikā pieejamas gandrīz par tādu pašu cenu, kā jau minētie analogi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *