Sadzīves tehnika, birojam un mājai!

Jan 3, 2014 by

1a.lv sadzīves tehnikaLielā un mazā sadzīves tehnika

Interneta veikala daudzveidīgajā preču klāstā vari nopirkt sadzīves tehniku dzīvesvietas labierīkošanai.

Vannasistabas un virtuves labiekārtošanai ielūkojies lielās sadzīves tehnikas piedāvājumā. Pie sadzīves tehnikas ieraudzīsi gan dažāda izmēra elektriskās, gāzes plītis, saldētavas, trauku mašīnas, gan arī veļas žāvētājus, veļas mašīnas un citas iekārtas. Elektriskās virtuves iekārtas kā kafijas automātus, mikserus un blenderus u.c. iekārtas atradīsi kategorijā “Mazā sadzīves tehnika”.

Birojam

Izmanto online veikala izdevību un iegādājies biroja ērtībām nepieciešamās iekārtas tiešsaistē. Ofisa iekārtas daudzveidīgā preču klāstā un ērti aplūkojama.

Daudzveidīgais interneta veikala preču klāsts piedāvā plašu biroja iekārtu klāstu, sākot ar biroja kancelejas precēm – DVD un CD matricu komplekti utt.-, un pat elektroniskās iekārtas kā dažāda veida printeri, papīra smalcinātāji, skeneri un cita biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām noder grafiskās planšetes – tajās samērā ērti attēlot mājaslapu vai digitālo aplikāciju uzmetumus, logo un citus grafiskos zīmējumus. Par zemākām cenām biroju tehnikas sortimentā arī prezentāciju telpām nepieciešamie projektori no atzītiem ražotājiem: Hitach, Epson, Dell u.c.

IZDEVĪGI DATORTEHNIKAS UN ELEKTRONISKO IERĪČU PIEDĀVĀJUMI

Daudzfunkciju telefoni

Ja tomēr plāno pasūtīt mobilo telefonu, jāņem vērā tā funkcijas un specifiskos lielumus:

  • mobilā telefona tips – skārienjūtīgais vai klasiskais;
  • mobilā telefona atmiņa;
  • procesora kodolu skaits, kas nodrošina telefona ātrāku darbību;
  • savienojamība HDMI, GPS, Micro USB u.c.

Interneta veikalā 1a.lv ir iespējams nopirkt tādu pazīstamu zīmolu kā Samsung, HTC, Sony u.c. pasaulē atzītu mobilo telefonu ražotāju preces.

Ja pērc preci interneta veikalā, tu ērti vari apskatīt izvēlētās preces pēc to tehniskajiem parametriem un svarīgākajiem nosacījumiem.

Datoru komponentes

Ja esi datortehnikas meklējumos, aplūko daudzveidīgo preču sortimentu interneta veikalā. Savām nepieciešamībai atradīsi datortehniku kā mājai, tā birojam.. Gan datori (datorserveri, portatīvie un planšetdatori), datoru aksesuāri (klaviatūras un peles komplektācija, ārējie cietie diski), kā arī vairākas elektroniskas iekārtas – dažāda izmēra monitori no Benq, LG, Dell un citiem ražotājiem, austiņas un vebkameras, IP kameras u.c.

Iegādājies televizoru internetā

Ja esi nolēmis veco televizoru pret jaunu, izmanto iespēju salīdzināt izvēlētās preces interneta veikala salīdzināšanas lapā. Tur uzskatāmi var salīdzināt izvēlēto preču tehnisko specifikāciju un nopirkt savām vajadzībām atbilstošāko.

Kas jāievēro, pērkot televizoru:

  1. televizora ekrāna parametri un izšķirtspēja;
  2. tā pieslēguma vietas;
  3. papildus aprīkojums, kā 3D televīzijas skatīšanās iespēja, Wi-Fi un internets, Smart TV. Šie lielumi televizoru pārvērš no standarta video, televīzijas pārraižu skatīšanās iekārtas par mājas daudzfunkcionālo izklaides centru.

Šobrīd populārākie un visvairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas LED ekrāna televizori. Tie spēj nodrošināt efektīvu enerģijas taupīšanu, perfektu attēla kvalitāti un dzidru krāsu attēlošanu. Cits veids ir Plazma, kas vairāk piemērots telpās ar vāju apgaismojumu, piemēram, brīdienu filmu vakariem vai mājas kinozālei.

VISS SPORTAM UN SPORTA ZĀLEI

Ja esi nolēmis atsākt treniņu centra nodarbības, būs vajadzīgs sporta inventārs.

  • Interneta veikals paredz iespēju tiešsaistē iegādāties sporta preces visdažādākajiem sporta veidiem. Viss vajadzīgais galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
  • Preces sporta zālei, kas sniegs iespēju izvēlēties sev piemērotāko inventāru. Treniņu centram būs nepieciešami trenažieri, dažādi svaru stieņi ar diskiem, hanteles roku treniņiem u.c.
  • Sporta preču klāstā arī aksesuāri (sporta somas, daudzfunkcionāli rokas pulksteņi utt.).

Ienāc interneta veikala 1a.lv mājas lapā, lai apskatītos sadz;ives tehnikas piedāvājumu, vai spied uz saites: http://www.1a.lv/liela_sadzives_tehnika

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *