SEO audits palīdzēs uzzināt, kas traucē tavam biznesam

Dec 29, 2015 by

Ne vienmēr pārdošanas bizness ir tik veiksmīga, kā mums gribētos, bet tā īsti nevaram atrast, kur ir problēma, kas tieši bremzē panākumu gūšanu. Šādā brīdī jāprot kritiski paskatīties uz visiem biznesa posmiem un tos izvērtēt. Arī mārketinga aktivitātes un ar to saistītos aspektus, jo tie ļoti tieši var ietekmēt pārdošanas rezultātus. Lai noskaidrotu, kādi ir jūsu mārketinga vājie posmi, noderīgs var būt SEO audits.

SEO audits no iMarketingsAr SEO audita laikā iegūto informāciju var noskaidrot, kādā stāvoklī tajā brīdī ir pārdošanas mājas lapa. Tā vistiešāk ietekmē un var kavēt pārdošanas rādītāju izaugsmi. Lai mājas lapa veiksmīgi interneta vidē varētu piesaistīt apmeklētājus un realizēt veiksmīgu pārdošanu, tai jābūt sakārtotiem vairākiem apsektiem, kas ietekmē lapas reitingus un iekļūšanu interneta meklētāju TOP pozīcijās.  Kādi ir šie aspekti, kas jāievēro, lai pārdošanas lapai būtu labi reitingi?

Labs tehniskais nodrošinājums

Ļoti svarīgi, ka lapa strādā bez aizķeršanās, nav aizkaves un traucējumu, kas var rasties pasūtījuma veikšanas laikā. Klientiem nepatīk apmeklēt lapas, kas ir lēnas un problemātiskas. Tāpat arī Google reklāmai, kas piesaistīta šādai mājas lapai, tiek pazemināts reitings, samazinās iespējas iekļūt reklāmu TOP vietās. Tāpēc lapas īpašniekam jāparūpējas, lai lapu administrē un tās darbību nodrošina uzticami speciālisti.

Aktuāls un pārdomāts saturs

Aktuāls un pārdomāts saturs no iMarketingsMājas lapas saturam ir jābūt maksimāli pielāgotam un virzītam uz produktu, aizpildītam ar oriģinālu un noderīgu informāciju, kurā ir pareizs īpatsvars ar atslēgvārdiem. Tie ir ļoti nozīmīgi, lai interneta vidē lapa tiktu atpazīta un sasaistīta ar konkrēto nozari un piedāvāta cilvēkiem, kas par to interesējas.

SEO audits sniegs skaidras atbildes par mājas lapas kvalitāti un aspektiem, kas ir  jāuzlabo, lai gūtu labākus rezultātus. Ja SEO audits norādīs uz pietiekami nopietnām problēmām, noteikti ir vērts domāt par mājas lapas SEO optimizāciju, kas strukturēti sakārtos visus aspektus, kas ir svarīgi ikvienā mājas lapā, kas vēlas internetā būt pamanāma un veiksmīgs pārdošanas un reprezentācijas rīks.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *