Skaisti gredzeni skaistam manikīram!

Jul 10, 2013 by

GredzeniSkaisti koptās un manikirētās rokās lieliski iederēsies gredzens. Ietaupi savu laiku – apskati interneta veikala pearls4us.com gredzenu piedāvājumu. Interneta veikalā nopērkamās rotas ir gatavojusi rotu māksliniece Ailī, tās pieejamas vienā eksemplārā!

Mākslinieces Ailī rotās ir izmantotas Dabīgās upes pērles, koraļļi, gliemežvāku pērles ar speciālo krāsojumu un lakojumu, kristāli un slīpētie krāsainie stikla rotājumi, Tibetas sudrabs, 925 proves sudrabs, apzeltījums, kapars un pusdārgakmeņi, dabīgie akmeņi. Materiāls tiek izmantots dažādu formu un krāsu kaklarotu, auskaru, gredzenu, rokassprādžu un interjera dekoru radīšanā. Tās viss ir nopērkams pearls4us.com

Rotu veikala mājas lapā nopērkami gredzeni cenā sākot no Ls 3 līdz Ls Ls 27.Brīnišķīga dāvana būs pērļu kokteiļgredzens, 7mm pērles pērlēm, sudraba (925) gredzens no ASV, maināms izmērs. Tā cena Ls 27.98. Pirkstos pamanāms būs Kamejas gredzens “Oranžā roze”, 28x35mm, maināms diametrs. Gredzena cena Ls 3.99. Eleganta izvēle būs gredzens ar Swarovski kristāliem 3cm, Toho japāņu stikla pērlītes, tam ir maināms gredzena diametrs. Tā cena Ls 17.98. Smalki pirkstā izskatīsies mazās pērles gredzens – AA kvalitātes pērle 6mm, sudraba (925) gredzens no ASV, izmērs 18 (ASV izmērs 8). Tā cena Ls 19.81.Noteikti jāaplūko arī kāju pirkstiņu gredzens. Tā platums ir 7mm, sudrabs, 925 prove. Viegli uzliekams un noņemams, elegance un izsmalcinātība pie Jūsu kājām. Tā cena Ls 14.98.

Kad meklētā rota ir atrasta, jāaizpilda rezervācijas anketa. Rezervācijas ilgums 5 dienas. Apstiprinot pasūtījumu, rēķins tiks nosūtīts uz norādīto uz e-pastu. Par rotām var norēķināties, veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu vai izmantojot savu internetbanku. Ņemot vērā, ka ne vienmēr ir iespējams ar izvēli trāpīt desmitniekā, rotaslietas 14 dienu laikā ir iespējams atgriezt. Māksliniecei sadarbojoties ar Latvijas Pastu, piegādi varēsi saņemt vienas darba dienas laikā. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko. Ja nepieciešama konsultācija, mākslinieci vari sazvanīt 29212550, vai rakstot uz e-pastuaili@pearls4us.com.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *