Skolēni angļu valodu var mācīties nometnē ārzemēs

Aug 1, 2016 by

Izglītības aģentūra Ergo Education piedāvā lielisku iespēju – valodu nometnes bērniem ārzemēs. Tajās var iegūt un papildināt angļu valodas zināšanas dažāda vecuma bērni – no sešu līdz pat septiņpadsmit gadu vecumam.

ārzemes nometnesAngļu valodas apmācība notiek vecumam piemērotā grupā un ar piemērotām metodēm. Visās nometnēs strādā pieredzējuši pedagogi, kuri prot ar mūsdienīgām metodēm radīt atbilstošu mācību vidi, draudzīgu atmosfēru un dalībnieku ieinteresētību.

Angļu valodas prasmju nozīmība mūsdienu sabiedrībā, izglītības un karjeras vidē jau vairs nav diskusiju jautājums, jo tā ir viena no vadošajām saziņas un biznesa valodām visā pasaulē. Ja gribam, lai bērni pēc skolas absolvēšanas varētu iegūt labu augstāko izglītību un veidotu sekmīgu karjeru, jau laikus jādomā, kā nodrošināt bērnam angļu valodas apguvi pietiekami labā līmenī.

Daudzi vecāki savus skolēnus jau no pirmajām klasēm izvēlas sūtīt pie privātskolotāja, lai papildus skolas programmai angļu valodas zināšanas tiktu uzlabotas. Protams, ka arī katram bērnam ir savādākas prasmes mācīties, kādam valodas var tik labi nepadoties.

Tāpēc papildus palīdzība un apmācības var būt ļoti noderīgas, jo zems angļu valodas zināšanu līmenis nākotnē bērnam var sagādāt grūtības un pazemināt pašapziņu, jo būs ierobežotas iespējas attīstīt savu karjeru un izaugsmi.

Jā, valodu jau var mācīties jebkurā vecumā, arī pieaugušie, bet pirmsskolas un skolas vecums ir vislabākais laiks, kad smadzenes dabiski uzņem zināšanas, arī valodu apguve ir daudz vieglāka. Tāpēc tieši šajā laikā vajadzētu pielikt maksimālas pūles, lai izveidotu stabilus angļu valodas pamatus un zināšanas, kas ļaus iegūt labu augstāko izglītību un arī darbavietu.

Valodu nometne ir iespēja vasarā atsvaidzināt un papildināt jau esošās zināšanas, izmēģināt savas prasmes dabiskā angļu valodas vidē un saziņā ar skolēniem no citām pasaules valstīm. Nometnēs nav tikai valodu apmācības nodarbības vien, tajās plūstoši iekļautas dažādas interesantas nodarbes, kas ļauj gan sadzīviski izmantot valodas prasmes, gan atpūsties, sportot, nodarboties ar mākslu un doties ekskursijās.

Ergo Education piedāvā ļoti plašu nometņu izvēli, tāpēc katra ģimene varēs atrast piedāvājumu, kas saskan ar vasaras plāniem un finansiālajām iespējām. Nometnes ir dažādā garumā un notiek dažādās Eiropas valstīs.

Lai izlemtu par labāko nometni, var iepazīties ar informāciju mājaslapā ergoeducation.com vai arī doties tieši uz Ergo Education biroju, lai satiktu zinošus konsultantus, kas pastāstīs gan par vasaras un ziemas nometnēm bērniem, gan par aģentūras pakalpojumiem, kas var būt vecākiem ļoti noderīgi, ja viņi tiešām plāno bērnam izvēlēties nometni ārzemēs.

Vasara ir labākais laiks aizraujošam ceļojumam, jaunu draugu iegūšanai un arī savas pašapziņas nostiprināšanai, jo labas angļu valodas prasmes vienmēr būs priekšrocība, kas pavērs jaunas iespējas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *