Smaržas bērniem

May 15, 2013 by

Smaržas bērniemBērniem patīk atdarināt savus vecākus it visā. Gan meitenes, gan puiši seko savām mammām un tētiem nepārtraukti, labprāt kopēdami ne tikai vecāku uzvedību un izturēšanos un atkārtodami viņu ikdienas gaitas, bet arī vēlēdamies ģērbties tāpat kā vecāki. Ja vecāki nēsā pulksteņus, rotaslietas un citus aksesuārus, arī bērni vēlēsies to darīt. Ja mammai patīk krāsoties un veidot matus, arī meita gribēs izmēģināt grimmu, uztaisīt frizūru un nolakot nagus. Ja vecāki lieto smaržas, arī bērni gribēs tās lietot. Bērnu priekam ir iespējams iegādāties smaržas, kas paredzētas tieši viņiem. Šo smaržu sastāvs ir izveidots un piemērots īpaši bērniem, smaržas ir ar patīkamu, vieglu un neuzkrītošu aromātu. Tās gan nav īpaši noturīgas, bet par to bērniem daudz svarīgāks būs smaržu iepakojums, par ko ir padomāts.

Mazākas meitenes priecāsies par smaržām, kuru iepakojums noformēts ar viņu iecienītākajiem multfilmu varoņiem. Pie šādām smaržām pieder Princess pink, Minnie Mouse un Disney Snow Time. Princess pink ir zaļo ābolu un melleņu aromāts, kas iepakots skaistā rozā pudelītē, kas patiks visām mazajām princesēm. Minnie Mouse ir ogu aromāts pudelītē ar peli Minniju no Disneja populārajām multfilmām. Savukārt Disney Snow Time novērtēs Sniegbaltītes fanes. Šo smaržu aromātu veido šokolāde un augļi. Lielākām meitenēm patiks smaržas Monster High Drakulaura, kuras veido jūras brīzes un piekrastes ziedu aromāts.

Savukārt puiši, kuru varonis ir Zirnekļcilvēks, būs sajūsmā par priežu un citrusu smaržām Spiderman, kas iepakotas pudelītē ar šo komiksu varoni. Lielākiem un nopietnākiem puišiem patiks smaržas Jacadi Garcon, kas ir iepakotas neuzkrītošā iepakojumā un izskatās gluži tāpat kā pieaugušajiem paredzētās smaržas – http://220.lv/lv/smarzas

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *