SMS kredīti pie SMS Credit

Jul 26, 2013 by

SMS kredītiVēlaties, lai saņemt aizdevumu būtu tikpat vienkārši, kā nosūtīt īsziņu? SMS Credit  ir risinājums! Tās piedāvātie SMS kredīti ir visātrāk, vienkāršāk un ērtāk noformējamie aizdevumi Latvijā. Ar šo aizdevumu palīdzību naudu varēsiet saņemt tikai dažu minūšu laikā, neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Jāpiebilst, ka SMS kredīti ir pieejami arī ļoti vēlu darba dienu vakaros un brīvdienās.

SMS kredīti ir aizdevuma veids, ko iespējams noformēt, nosūtot īsziņu. Nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes vai apmeklēt banku. Kredīti pieejami bez ķīlas, galvojuma vai izziņa no darba vietas par Jūsu ienākumiem. Aizdevumus ar īsziņa palīdzību iespējams noformēt vairākās ātro aizdevumu kompānijā, ieskaitot arī SMS Credit.

SMS Credit piedāvātie SMS kredīti:

  • pieejami kompānijas esošajiem klientiem;
  • maksimālais aizdevuma apmērs līdz 400 latiem;
  • kredītus izsniedz no 20 gadu vecuma.

SMS kredīti ir pieejami tikai SMS Credit esošajiem klientiem, kuru tālruņa numurs ir saglabāts kompānijas datu bāzē. Pretējā gadījumā Jums ir nepieciešams veikt reģistrāciju. To iespējams izdarīt internetā dažu minūšu laikā. Jums būs nepieciešama pieeja internetam, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un atvērts bankas konts.

Maksimālais aizdevuma apmērs, ko iespējams saņemt ar īsziņas palīdzību pie SMS Credit, ir līdz 400 latiem. Tik lielu summu var aizņemties kompānijas pastāvīgie klienti, kas iepriekš pie SMS Credit ir aizņēmušies vismaz divas reizes. Ja iepriekš pie SMS Credit neesat aizņēmies, tad maksimālais aizdevuma apmērs, nevar pārsniegt 200 latus. Otrā kredīta maksimālā summa ir līdz 300 latiem.

Lai kļūtu par SMS Credit klientu un varētu saņemt SMS kredītus, Jums ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Aizdevumus neizsniedz personām, kam ir kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības.

Tā kā SMS kredītus var noformēt tikai ar īsziņas palīdzību, tie ir pieejami no jebkuras vietas Latvijā, kur ir pieejams mobilā tālruņa pārklājums. SMS Credit strādā katru dienu no pulksten 7.00 līdz 24.00, sniedzot iespēju saņemt aizdevumus arī ārpus ierastā banku darba laika.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *