SMS kredīts līdz 400 latiem

Jun 5, 2013 by

SMS kredīts līdz 400 latiemSMS kredīts ir neliels īstermiņa aizdevums, kas paredzēts patēriņa vajadzībām. Aizdevums ir piemērots situācijām, kad persona ir nonākusi nelielās un īslaicīgās finanšu grūtībās, piemēram, nedaudz kavējas algas diena vai radušies neparedzēti izdevumi.  Tāpat aizdevums noderēs , lai izmantotu īpaši izdevīgus akcijas piedāvājumus vai realizētu ieceri, kam nedaudz pietrūkst naudas.

Pie SMS Credit ir pieejams SMS kredīts līdz 400 latiem, un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Maksimālais aizdevuma apmērs gan ir pieejams tikai kompānijas pastāvīgajiem klientiem, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Ja esat jaunais kompānijas klients, Jums ir pieejams kredīts līdz 200 latiem, bet otrā aizdevuma summa var būt līdz 300 latiem.
Jāpiebilst gan, ka SMS Credit jaunajiem klientiem, kas uzreiz nevar aizņemties līdz 400 latiem, ir pieejamas citas priekšrocības – pirmais kredīts bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatdod ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs.

SMS kredīts pie SMS Credit ir pieejams:

  • Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Personām vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Personām bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.

Saņemt aizdevumu ir ļoti ērti, ātri un vienkārši. Parasti naudu var saņemt 15 minūšu laikā. Tāpat jāpiebilst, ka SMS kredīts ir pieejams arī ārpus banku ierastā darba laika, jo SMS Credit strādā katru dienu no 7.00 līdz 24.00. Tas dod iespēju saņemt aizdevumu arī tām personām, kam nav laika, lai dotos uz banku kārtot neskaitāmas formalitātes.

SMS kredīts ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma. Turklāt visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai var veikt pat neizejot no mājām. Viss, kas nepieciešams, ir dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un atvērts konts bankā, uz kuru saņemt aizdevuma pārskaitījumu.

Vienkāršā un ātrā noformēšana padara SMS kredītu par lielisku risinājumu situācijās, kad steidzami nepieciešami nelieli naudas līdzekļi. Būtiski gan, pirms aizņemties, ir izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt atbilstoši nosacījumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *