SMS kredīts no 20 gadiem – vienkārši un ērti

Apr 5, 2013 by

sms kredīts no 20 gadiemVia SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kur pieejams vienkārši un ērti noformējams SMS kredīts no 20 gadiem. Šī aizdevuma saņemšanai nav nepieciešams doties uz banku vai citu kredītiestādi – atliek tikai nosūtīt īsziņu un dažu minūšu laikā nauda būs Jūsu kontā. Jums nevajadzēs kārtot ķīlu, galvojumu vai citas laikietilpīgas formalitātes.

SMS kredīts no 20 gadiem pie Via SMS ir ļoti ērti, ātri un vienkārši noformējams aizdevuma veids. Lai to saņemtu, jums atliek tikai nosūtīt īsziņu un jau pēc dažām minūtēm nauda būs jūsu bankas kontā. Tomēr jāņem vērā, ka aizdevums ar īsziņas palīdzību, ir pieejams tikai kompānijas esošajiem klientiem. Pirmais aizdevums ir jānoformē internetā, jo nepieciešams veikt reģistrāciju.

Reģistrācija nozīmē, ka Jūs Via SMS mājas lapā izveidojiet lietotāju profilu, kurā pēc tam varēsiet apskatīt aizdevuma stāvokli un atmaksas termiņu. Parasti reģistrēšanās Via SMS mājas lapā aizņem vien dažas minūtes. Lai to izdarītu, Jums ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un bankas konts, no kura jūs veiksiet reģistrācijas apstiprināšanu.

SMS kredīts no 20 gadiem pie Via SMS ir pieejami:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Bez pārkāptām līgumsaistībām un kavētiem kredītu maksājumiem.

Galvenā SMS kredītu priekšrocība ir to vienkāršā un ātrā noformēšana. Jums nevajadzēs doties uz banku vai citu kredītiestādi un tērēt savu laiku, stāvot rindās. Tāpat aizdevums ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma, kas parasti ievērojami sarežģī kredītu saņemšanu. Nevajadzēs arī kārtot citas laikietilpīgas formalitātes, piemēram, noformēt izziņu par ienākumu apmēru un regularitāti.

Via SMS strādā katru dienu – arī brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Tas nozīmē, ka naudu savām vajadzībām varat saņemt praktiski jebkurā brīdī. Nosūtīt īsziņu aizdevuma saņemšanai varat jebkurā diennakts laikā – ja pieteiksities aizdevumam ārpus Via SMS darba laika, pieteikumu izskatīs nākamajā dienā no paša rīta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *