Sms kredīts – nauda dažās minūtēs

May 7, 2013 by

SMS kredītsGan ātrais kredīts internetā, gan sms kredīts ir viens no viediem kā risināt īslaicīgas finansiālas grūtības. Katram var rasties kādi neparedzēti izdevumi, līdz ar to ātrais aizdevums var būt laba un izdevīga iespēja šos tēriņus segt. Tāpat šie aizdevumi tiek izmantoti arī, lai norēķinātos par kādu sen kārotu pirkumu, kas tieši tagad tiek piedāvāts par akcijas cenu, vai vienkārši, lai izdzīvotu līdz algai. Iemesli aizdevuma nepieciešamībai var būt dažādi, un neviens tos pat neprasīs – kā tērēt naudu, tas paliek kredīta ņēmēja paša ziņā.

Viens no populārākajiem aizdevējiem  ir smscredit.lv, kas saviem klientiem piedāvā ne tikai ērti un vienkārši piesakāmu, bet arī izdevīgu kredītu. Smscredit.lv piedāvā gan kredītu internetā, gan sms aizdevumu tikai dažu minūšu laikā. Lai pieteiktos šāda veida aizdevumiem, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, ne arī kādi dokomenti. Viss, kas vajadzīgs- interneta pieslēgums, internetbanka un mobilais telefons.

Kredīts pie smscredit.lv pieejams Latvijas Valsts iedzīvotājiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Aizņemoties pirmo reizi, pieejamā aizdevuma summa ir līdz 200 latiem. Jāpiebilst arī, ka pirmais aizdevums ir bez maksas- atdod tik, cik aizņēmies.

SMS Credit

Lai pieteiktos kredītam pie smscredit.lv, vispirms nepieciešams reģistrēties mājas lapā. Kad tas izdarāms, var pieteikties aizdevumam. Reģistrēšanās nepieciešama tikai pirmajā reizē, atkārtoti vēloties saņemt aizdevumu, atliks tikai aizpildīt pieteikuma anketu vai nosūtīt īsziņu uz norādīto tālruņa numuru.

Sms kredīts ir īpaši izdevīgs aizdevuma veids, jo sniedz iespēju saņemt nepieciešamo naudas summu no jebkuras vietas- pat tad, kad nav pieejams internets. Līdz ar to tiek ietaupīts laiks un nereti arī citi resursi.  Turklāt, pateicoties aizdevēja darba laikam, kredīts pieejams gandrīz jebkurā laikā- arī brīvdienās un svētku dienās.

Brīdī, kad nepieciešams aizdevums, izmanto iespēju to saņemt ātri, ērti un izdevīgi.  Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *