Sniedziet saviem viesiem labāko!

Jul 14, 2013 by

krēslu noma Krēsli sākotnēji bija tikai turīgāko ģimeņu un augstmaņu privilēģija. Turklāt krēslus, kas paredzēti vienam cilvēkam, sākotnēji lietoja tikai priesteri un valdnieki. Šāds krēsls norādīja uz personas aristokrātismu un tika izmantots, lai šo cilvēku izceltu uz pārējo cilvēku fona. Tas kalpoja kā tronis. Pirmie šāda veida krēsli bijuši ap 1100.gadu. Mūsdienās nav atrodams neviens birojs, neviena māja bez krēsla. Mīksti, cieti, ar atzveltni, bez atzveltnes, biroja krēsli, bāra krēsli, banketa krēsli. Šķiet, ka katram pasākumam ir piemeklējams savs krēsla veids. Savukārt, ja Jūs organizējat kādu pasākumu, tad ar vienu krēslu būs par maz. „Akurāts” iznomā krēslus, kas iederēsies jebkurā pasākumā!

Dažādība

  • Bāra krēsli –  gandrīz 80 centimetrus augsti, tumši pelēki krēsli ar gaišu metāla rāmi. Krēslu diametrs ir 32 centimetri.
  • Banketu krēsli – izgatavoti no mīksta materiāla
  • Viegli pārvietojami, melni krēsli – Krēslu garums ir 80 centimetri, bet platums – 45 centimetri.

Montāža un demontāža

Jums nebūs jānoņemas, lai sastutētu krēslus, jo to Jūsu vietā izdarīs profesionāli „Akurāts” darbinieki. Krēsli tiks atgādāti uz norādīto adresi, uzstādīti, kā arī pēc īres beigām, darbinieki tos demontēs un aizgādās atpakaļ uz noliktavu.

3 pasūtīšanas veidi, izvēlies, kurš sirdij tuvāks

Lai veiktu krēslu pasūtīšanu, Jums nebūs jādodas uz „Akurāts” biroju. Mūsdienās, kad digitālais laikmets plaukst un zeļ, „Akurāts” Jums piedāvā 3 pasūtīšanas veidus:

  • piezvanot pa tālruni 26338888;
  • uzrakstot un nosūtot e-pastu uz e-pasta adresi info@akurats.lv ;
  • aizpildot un nosūtot pasūtījuma formu „Akurāts” mājas lapā .

Ja būsiet izvēlējies veikt elektronisko pieteikšanos, aizpildot pasūtījuma formu, Jums būs jānorāda savi personas dati, kā arī krēslu veids un skaits. Vienas darba dienas laikā „Akurāts” laipnie darbinieki sazināsies ar Jums, lai apstiprinātu veikto pasūtījumu.

Noorganizēt pasākumu vēl nekad nebūs bijis tik viegli, ja ņemsiet talkā „Akurāts” darbiniekus, kuri parūpēsies, lai neviens no klātesošajiem nepaliktu bez ērtas sēdvietas. Izvēloties „Akurāts” pakalpojumus, tā ir Jūsu iespēja par izdevīgām cenām iegūt brīnišķīgu aprīkojumu, lai pasākums izdotos par visiem 100%.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *