Soma DIESEL REED

Jan 17, 2014 by

somas interneta pricekiller.lvJaunas somas iegāde vienmēr sagādā prieku dažāda vecuma cilvēkiem, taču, lai iegādātā prece būtu pēc iespējas noderīgāka un kalpotu ilgāk, svarīgi ir izvēlēties drošu to ražotāju un pārdevēju. Zīmols kalpo kā statusa simbols somai un arī garants, ka tā ir pietiekoši kvalitatīva, lai kalpotu vēl ilgi. Tāda ir arī PriceKiller.lv piedāvātā soma DIESEL REED X00332 PR390 T8013, kas unikāli piestāvēs īpaši tiem, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids un viņi vēlas, lai pie rokas vienmēr būtu kādas nelielas lietas, bet nevēlas, lai soma būtu pārāk liela un apgrūtinoša.

Diesel izcelsmes zeme ir Itālija un tā galvenā mērķauditorija ir cilvēki vidējos gados. Kompānija tika dibināta pateicoties vienam cilvēkam – RenzoRoso un viņš joprojām ir veiksmīgs tās īpašnieks. Diesel vēsture ir samērā nesena – uzņēmums savu darbību uzsāka 1978.gadā un nu jau ir kļuvis plaši atpazīstams visā pasaulē, ražojot dažādus apģērbus un aksesuārus, ko iemīļojušas arī dažādas slavenības., Pats īpašnieks saka, ka savas darbības manieres ir aizguvis no 3 valstīm – no Itālijas radošumu jeb iedvesmu, no ASV svarīgās mārketinga spējas, bet no Vācijas mehānismus veiksmīga produkta izstrādāšanā. Kā vieni no populārākajiem ir kļuvuši kopš 2007.gada ražotie īpašie pludmales apģērbi sievietēm un vīriešiem. Uzņēmums ir sevi attīstījis līdz sadarbības partneriem 18 dažādās pasaules vietās ar ap 5000 mazumtirdzniecības veikaliem. Pieejamas īpašas kolekcijas arī bērniem. Liels skaits ir arī apavu, apakšveļas, saulesbriļļu, pulksteņu, smaržu un somu kolekcijām. Straujie attīstības tempi un pieaugums ir ļāvis uzņēmumam izvērsies plaši, tajā skaitā ietverot arī īpašas velosipēdu un automašīnu kolekcijas. Tas pierāda arī augsto attīstības līmeni un drošību, kas ir panākumu atslēga, lai sasniegtu pēc iespējas lielāku klientu apjomu. Šobrīd produkti ir pieejami vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē.

Soma DIESEL REED X00332 PR390 T8013 ir izgatavota no 100% poliestera. Tā galvenokārt sastāv no melnas un tumši pelēkas krāsas kontrasta, taču dinamiskumu piešķir tas, ka somai ir dažādas formas laukumu variācijas. Somas apakšējā malā atrodas zīmola simbols, kas liecina par tā autentiskumu. Katra tā detaļa ir pilnībā autentiska un nesatur imitācijas. Somas abās malās atrodas stiprinājumi siksnai, kuru paredzēts likt pāri plecam. Tā ir regulējama. Pieejama par pievilcīgu cenu un papildus ir iespējama ātra piegāde, kas padara preci par lielisku izvēli.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *