TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI CILVĒKIEM AR NOTEIKTU INVALIDITĀTI.

Apr 20, 2019 by

invalīdu gultasKatrs no mums vēlas dzīvot brīvi, bez jebkādiem fiziskiem vai emocionāliem ierobežojumiem, taču, sabiedrībā ir atrodami cilvēki, kuriem ikdienas gaitu īstenošanā ir būtiska palīdzība.

Cilvēkiem ar invaliditāti, 21. gadsimtā ir ļoti daudz kā arī vairāku variantu izmantot dažādas tehniskās palīgiekārtas, lai ikdienas gaitas tiktu pēc iespējas vairāk atvieglotas.

Terapeits, kurš sekmēs izvēlēties piemērotāko palīglīdzekļa tipu, ir ergoterapeits, kuru var atrast visās lielākajās slimnīcās Latvijā un arī privātpraksēs. Piedāvājumā ir atrodams viss, sākot ar kruķiem kā arī beidzot funkcionālajām un speciālajām invalīdu gultām. Tehnisko palīglīdzekļu veikalā ir iespējams iegādāties un arī pasūtīt dažāda veida kā arī funkciju palīgiekārtas jebkuram interesentam.

JA BĒRNAM NEPIECIEŠAMI TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI…

Arī bērni ir atsevišķa klientu grupa uzņēmumiem, kas nodarbojas ar tehnisko iekārtu ražošanu un tādējādi palīdz bērniem ar kustību traucējumiem pienācīgi baudīt bērnību. Mūsu valstī bērniem ar kustību traucējumiem tiek dota iespēja lietot valsts apmaksātu tehnisko palīgiekārtu servisu, bet realitātē tas funkcionē procentuāli reti, dēļ garajām rindām un nepiemērotā piedāvājuma, tādējādi, daudzi vecāki dod priekšroku palīglīdzekļu iegādei.

Piedāvājumā var atrast vertikalizātorus, funkcionālos galdus kā arī krēslus, gultas, neskaitāmus pašaprūpes priekšmetus, ortozes, kruķus kā arī daudz ko citu. Bērnu ergoterapeits ir labākais speciālists, kurš spēs noteikt kāda stila palīglīdzeklis būtu vajadzīgs, jo jāņem vērā visas mazā pacienta opcijas to izmantot, lai uzlabotu savu ikdienu.

KĀDUS TEHNISKOS PALĪGLĪDZEKĻUS VAR IEGĀDĀTIES?

Mūsdienās, ar jēdzienu “tehniskais palīglīdzeklis” var saprast un iepazīt daudz vairāk dažādu palīglīdzekļu kā nemaz ne tik senā pagātnē, piemēram, invalīdu gultas, kas aprīkotas ar speciāliem pretizgulējumu matračiem, kruķi, staiguļi un spieķi un vēl daudz kas cits. Tehniskie palīglīdzekļi atvieglina ikdienas dzīvi daudziem, tikai jāsaprot, kas no visa klāsta būs vispiemērotākais un atbilstošākais.

Bieži vien cilvēki, kuriem ir noteikta invaliditāte, jūtas drūmi, kļūst depresīvi un noslēgti, līdz ar to pasliktinās arī emocionālā veselība, taču, vēlamies aicināt katru kuram ir šādas problēmas, vai kuram ir zināms kāds ar tādām, lai nebīstas lūgt palīdzību kā arī to izmantot ikdienā, lai uzlabotu savas ikdienas gaitas. Tehnisko palīglīdzekļu veikalā strādā zinošs personāls, kas ar prieku tev palīdzēs un sniegs konsultācijas, ja tas būs nepieciešams piemērotas iekārtas iegādei.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *