Teltis atpūtai brīvā dabā

Jun 4, 2013 by

Teltis atpūtai brīvā dabāPlānojat atvaļinājuma laikā vai kādā nedēļas nogalē atpūsties brīvā dabā un nepieciešama telts nakšņošanai? Interneta veikals 1a.lv ir labākā vieta, kur meklēt. Tur pieejamas vairāk nekā 20 dažādas teltis ikvienam. Iegādāties telti internetā ir daudz vienkāršāk un ērtāk nekā dodoties uz veikalu, jo visas nepieciešamās darbības Jūs varat veikt pat neizejot no mājām jebkurā diennakts laikā.

Interneta veikalā 1a.lv ir pieejamas teltis atpūtai brīvā dabā, neatkarīgi no tā, kā plānojat pavadīt savu laiku: apmeklēt vairāku dienu festivālu, doties pārgājienā, nakšņot pie jūras, doties laivu braucienā vai darīt kaut ko citu. Veikals piedāvā vairāk nekā 20 dažādas teltis, kas atšķiras ar dažādiem rādītājiem:

  • Vietu skaitu;
  • Konstrukciju;
  • Cenu;
  • Svaru.

Atkarībā no tā, kā un ar ko kopā esat plānojis pavadīt brīvo laiku, var būt jāizvēlas atšķirīga telts. Piemēram, ja plānojat pavadīt laiku ar ģimeni, nepieciešama lielāka telts, bet, ja plānojat doties pārgājienā vai izbraucienā ar riteņiem, ieteicams izvēlēties pēc iespējas vieglāku telti un šādā gadījumā ērtāk ir celt vairākas teltis ar vienu vai divām vietām nekā vienu milzīgu telti viesiem pasākuma dalībniekiem. Smaga un daudzvietīga telts noder gadījumiem, kad uz atbūtas vietu dodas ar mašīnu un nav nepieciešams tālu nest telti rokās.

Telšu konstrukcijas dažādiem to modeļiem var būt atšķirīgas, piemēram, daudzām, bet ne visām, teltīm ir neliela priekštelpa mantu uzglabāšanai. Ir pieejamas arī teltis ar vairākām atsevišķām telpām gulēšanai. Jāpiebilst, ka praktiski visas teltis, neatkarīgi no to konstrukcijas, ir ūdens izturīgas un tajās var patverties no lietus. Tiesa, ļoti spēcīga lietus un negaisa gadījumā daļa telšu var nedaudz laist cauri mitrumu.

Iegādāties teltis interneta veikalā 1a.lv ir ļoti ērti un vienkārši. Apskatīties un salīdzināt labākos piedāvājumus Jūs varat no jebkuras vietas Latvijā jebkurā laikā. Jums nevajadzēs pavadīt vairākas stundas dodoties uz veikalu un meklējot labāko piedāvājumu. Interneta veikals piedāvā arī preču piegādi uz Jūsu mājām, iepriekš norunātā laikā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *