Tērauda caurules dūmvadu atjaunošanai

Dec 9, 2015 by

Viens no šobrīd visvairāk izmantotajiem materiāliem, lai atjaunotu nevecojušus un nepiemērotus dūmvadus, ir nerūsējošā tērauda caurules. Šādu risinājumu izvēlas pagājušā gadsimā celto ēku mūrētajiem skursteņiem, kas jau ir nokalpojuši savu mūžu un nav piemēroti mūsdienīgām un jaudīgām apkures iekārtām. Tās ražo un piedāvā iegādāties Latvijas ražotājs RGJ, kas savai produkcijai piemērojis tiešām draudzīgu cenu, jo to izplata un pārdod pats uzņēmums, nevis dažādi starpnieki, kas ievērojami sadārdzinātu produkta gala cenu. Kādas tad ir galvenās priekšrocības, ko piedāvā tērauda caurules, kas izmantotas dūmvadu atjaunošanā?

Ērta un vienkārša uzstādīšanaTērauda caurules dūmvadu atjaunošanai

Nerūsējošā tērauda caurules ir salīdzinoši viegls un ērti pārvietojams materiāls. Dūmvadu caurules ir saliekamas un ērti kopā sastiprināmas pašu spēkiem. Ja seko ražotāja instrukcijām, tad klientam nav vajadzības algot meistarus, kas paveiks šo darbu. Pietiks ar diviem apķērīgiem mājas vīriešiem, kas ļoti labi varēs tik galā ar šo uzdevumu. Tērauda caurules esošajos un nekvalitatīvajos skursteņos ievieto kā stiprinošu oderi, kas aizsargās esošo skursteni, pagarinās tā kalpošanas laiku.

Saderība ar modernām un jaudīgām apkures ierīcēm

Ja ēkā tiek plānots ievietot jaunu apkures iekārtu, kas būtu daudz jaudīgākā, ekonomiskāka un ekoloģiskāka pa esošo, tad dūmvadu pielāgošana ir obligāta, jo mūrētie skursteņi nav piemēroti šādai jaudai. Tādā gadījumā tērauda caurules odere ir labākais, ērtākais un lētākais veids, kā pielāgot dūmvadu jaunās apkures iekārtas prasībām. Tērauda caurules ir izturīgas pret agresīvu apkārtējo vidi un ļauj īstenot arī dažādus tehniskos risinājumus dažāda plānojuma ēkām.

Iespējami zemākas izmaksas

Nerūsējošā tērauda caurules dūmvadu oderēm ir viens no lētākajiem risinājumiem, kas tajā pašā laikā saglabā arī augstāko kvalitāti. Izmaksas vēl pazemināt iespējams tad, ja izvēlas vietējo ražotāju produkciju, ko var iegādāties par zemākām cenām. Kā arī var ietaupīt naudu uzstādīšanas izmaksām, jo to var paveikt arī ar pašu spēkiem, ja vadās pēc visām instrukcijām un tehniskajām norādēm. Tas nozīmē, ka tērauda caurulēm ir pietiekami ievērojamas priekšrocības, lai nopietni apsvertu šāda risinājuma izmantošanu savā mājā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *