Tuvākajās dienās pastiprināsies jauna ciklona ietekme

Sep 26, 2013 by

ciklons focus.lv laika ziņas„GlobalForecastSystem” mājas lapā pieejamā prognoze vēsta, ka turpmākajās dienās virs Latvijas teritorijas parādīsies jauns ciklons, kas turpinās lietavas un vēso laiku. Vislielākais nokrišņu daudzums gaidāms piektdien.

 

Ceturtdien, 26.septembrī, vietām gaidāmi nokrišņi, bet piektdien iespējamas spēcīgas lietusgāzes. 27.septembrī vietām gaidāms arī pērkona negaiss un krusa, kas skars plašu Latvijas valsts teritoriju. Ziņots, ka stiprākās un ilgstošākās lietusgāzes gaidāmas Rīgā, savukārt vismazākais nokrišņu daudzums gaidāms Latvijas ziemeļaustrumos.

 

Sinoptiķi ziņo, ka nedēļas nogalē Latvijā biežāk uzspīdēs saule, un tikai dažviet gaidāms neliels nokrišņu daudzums un krusa.

Latvijas teritorijā pūtīs mērens ziemeļrietumu vējš, bet piekrastes rajonos, īpaši ceturtdien un piektdien, gaidāms stiprāks vējš, kas brāzmās sasniegs līdz pat 18 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra šīs nedēļas laikā naktīs un rīta stundās dažviet nokritīsies zem nulles, bet kopumā tā variēs no -2…+7 grādiem pēc Celsija, savukārt, dienas laikā gaidāma gaisa temperatūra no +7…+12 grādiem pēc Celsija.

Ultravioletās radiācijas indekss turpmākajā nedēļā svārstīties no 1.8 līdz 2.2, kas nozīmē, ka radiācijas līmenis ir zems, un aizsardzība pret saules stariem nav nepieciešama.

Aktuālu informāciju par gaidāmajiem laika apstākļiem vienmēr iespējams atrast ziņu portālā focus.lv. Piedāvājam detalizētu informāciju par gaidāmo laiku Latvijas pilsētās, iekļaujot arī tādus svarīgus faktorus kā gaisa mitrums, spiediens, mākoņu segas blīvums u.c.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *