Tvora.lv – pasūti sētu individuāli!

Jan 18, 2014 by

tvora.lv setas, zogi, vartiLai noslēptu savu māju no nevēlamiem viesiem un īstenotu privātu teritoriju, to var īstenot ar privātmājai un videi piestāvošu sētu. Pēc klietna pasūtījuma specializēta uzņēmums izveidos gan akmens, gan koka žogus vajadzīgajā izmērā un apmērā.

Šā brīža populārākais materiāls sētu uzstādīšanā ir koksnes materiāls. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar žogiem no akmens – viegli-, un lieliski piestāv dažāda stila mājai. Koka žogus var uzstādīt vertikālā un horizontālā pozīcijā., atkarībā no pasūtītāja vajadzībām. Koka žogu izgatavošanā tiek lietoti Skandināvijas skuju koksnes dēļi, kurus efektīvi apstrādā ar īpašu pārklājumu. Tā pasargā žogu no kaitēkļiem, atmosfēras iedarbības un aizsargā pret mitruma uzsūkšanos.

Ja privātā teritorija ir maza, var realizēt masīvāku variantu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā dekoratīvs objekts pagalmā vai paaugstinājums uz bruģēta celiņa. Realizējot ideju par akmens žogu, var izvēlēties – ar akmeņiem piepildītās metāla konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp koka dēļiem vai metāla plāksnēm, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens žoga konstrukcijas var samontēt dažādā lielumā gan sētai, gan arī dārza galda izpildījumā, gan piemājas teritorijas dekorēšanai u.c.

Moduļu sētas – estētiski un iespaidīgi

Izvēloties moduļu žogus, iegūsiet ilga laikaposma priekšrocības. Tāda veida konstrukcijām ir pieņemams vizuālais izskats, konstrukcijas ir izturīgas un ar lielu kalpošanas laiku. Moduļu žogus izgatavo no plātņu dēļiem Aluzinic, kurus apstrādā ar speciālu pārklāju. Tas moduļu žoga plātnes aizsargā no korozijas, garantējot ilglaicīgu estētisku izskatu. Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un ilglaicīgu kalpošanas ilgumu. Visvairāk izplatītākie ir 2 veidu būvniecības bloki: SU un TO bloki..

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *