Uzticamākie portatīvie datori e-veikalā hansapost.lv

Jan 23, 2014 by

portatīvie datori

Domājot par ikdienu, to ļoti grūti iztēloties bez ikdienā lietojamām elektronikas precēm. Atrodoties mājās, studējot un strādājot, vienmēr klāt ir vai nu portatīvais dators, mobilais telefons vai ērti lietojamais planšetdators. Ja esi nolēmis iegādāties vienu no aktuālajām iekārtām, ieskaties interneta veikala piedāvājumos, kur varēsi atrast elektroniku darbam un izklaidei. Pirms iegādāties kādu no iepriekš minētajām iekārtām, pievērs vērību iekārtas funkcijām:

*elektronikas tehnikas kategorijā daudzveidīgā izvēlē vairāki portatīvie datori mājai un darbam ;
*Ja vēlies mazāku ierīci par portatīvo datoru, kuru varētu būtu ērti pārvadāt, pērc planšetdatoru. Tie ir mazāki par portatīvajiem datoriem un spēj nodrošināt pietuvinātas funkcijas portatīvajiem datoriem: e-pastu sarakste, interneta pārlūka izmantošana, dažādu dokumentu formātu apskate u.c. Pirms pirkt vienu vai otru iekārtu, būtiski pievērst uzmanību iekārtas tehniskajiem lielumiem:
-procesora kodolu skaits;
-planšetdatora baterijas darbības laiks;
-integrētās atmiņas lielums un paplašinātās atmiņas opcija;
-Bluetooth, Wi-Fi, GPS un interneta savienojums, un iespēja savienot ar citām iekārtām,
un citi parametri.
*izklaidi un baudāmu nedēļas nogaļu spēj nodrošināt video tehnikas iekārta – DVD, ko var savienot ar televizoru un skatīties aktuālās filmas.
Mobilie telefoni un telefoni mājai
No elektronikas kategorijas ierīcēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo to var lietot ne tikai ātrai saziņai, bet arī laika kavēšanai un nelieliem darbiem. Svarīgākās tehniskās norādes, kam japievērš uzmanība: telefona atmiņas kapacitāte un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasNereti interneta veikalā varēsi atrast daudzveidīgu mobilo telefonu piedāvājumu no pasaulē atpazīstamiem ražotājiem. Populārajos viedtelefonos var ierakstīt dažādas mobilā telefona aplikācijas, kas atvieglina ikdienas darbības. Kā piemēram, e-pastu pārvaldīšana, laika prognozes, komunikācijas programmas kā Skype un citas. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību iekārtas tehniskajiem parametriem:
*mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;
*savienojamība ar citām iekārtām ;
*telefona procesora kodolu skaits skaits un operētājsistēma, kas kopumā atbild par telefona darbības ātrumu un funkcionalitāti.
Interneta veikalā var atrast stacionāros telefonus, kuri noderēs birojos un mājās. Elektronikas preču piedāvājuma klāstā gan stacionārie telefoni ar klausuli, kā arī uzlādējamie telefoni ar uzlādēšanas bāzēm. Iegādājoties šāda tipa telefonu, to var izmantot izmantot kā mājokļa pārnēsājamo telefonu. Telefons funkcionēs ne tikai pie uzlādēšanas bāzes, bet arī konkrētā attālumā no tās. Mājas telefoni ietver tādas iespējamās darbības kā numuru saglabāšana, numuru noteicējs, kā arī konkrētiem lādējamiem telefoniem atkārtota numura sastādīšana.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *