Vai datoru veikals internetā ir drošs?

Dec 7, 2013 by

asusshop.lvAttīstoties interneta tehnoloģijām, attīstās arī tie, kas vēlas no tā iegūt kādu labumu nelegālā un pretlikumīgā ceļā. Agrāk daudzus biedēja iepirkšanās internetā, jo baidījās, ka var tikt apkrāpti, nauda tiks pazaudēta un prece netiks saņemta. Varam nomierināt – ja sekosiet līdzi dažiem kritērijiem, kas nepārprotami norāda uz veikala drošumu, tad nevajadzētu rasties problēmām ar preču iegādi. Iegādājoties preces interneta, neatkarīgi vai tā ir rokassprādze vai televizors, klients vienmēr vēlas preci saņemt, kas ir tikai loģiski, jo pēc idejas ir to nopircis un samaksājis naudu. Svarīgi tas ir arī gadījumos, ja ir nopirkta datortehnika, kas nav lēts prieks.

Kas jāievēro vispirms?

Mājas lapas vai interneta veikala dizains jau ir pirmais vēstnesis, kas liecina par pārdevēju. Ja tas ir neprecīzs un pārāk vienkāršots, tad sāk rasties pirmās šaubas par tā drošumu. Otrs ir piedāvātā prece un tās piegādes izmaksas. Protams, ka iepirkties internetā ir izdevīgi un tas ir iespējams, taču arī interneta veikalos darbojas ekonomikas likumi un pa velti neviens neko nedos. Tātad ja tiek piedāvāta datortehnika, kas citur maksā nedaudz zem 1000 latiem, bet šis veikals to piedāvā par 200, tad skaidrs, ka darījums nav drošs. Un trešais kritērijs, kam jāpievēršas uzmanība ir samaksas veids. Ja tiek piedāvāts nedrošs maksāšanas serviss, kas nepiedāvā nekādu drošības garantu tam, kurš naudu maksā pārdevējam, tad ir pavisam skaidrs, ka darījumu labāk neveikt.

Droši veikali.

Datoru veikals ne tikai pilsētās, bet arī internetā, vienmēr vēlas izpatikt saviem klientiem un piedāvā dažādas vilinošas cenas un piedāvājumus, taču tas ir tikai normāli, jo tas ir viens no klientu piesaistes veidiem, kā arī veids lojālo klientu noturēšanai, kas ir ne mazāk svarīgi par jaunu klientu piesaisti. Drošs veikals vienmēr piedāvās drošus un zināmus norēķinu veidus kā arī drošu piegādes servisu. Arī veikala dizains vienmēr tiks uzturēts kārtībā, jo, kā zināms, cilvēks vispirms mīl ar acīm.

asusshop.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *